BAJ PROS EKO

Wyszków

Opinie o BAJ PROS EKO

Wizjonerka

Co słychać w firmie? Czy są jakieś zmiany na dobre? Ponad rok nikt nie pisał, czy jeszcze ktoś tu jest?

ania

hebrata' ja sprawdziłam w necie i z tego co widzę, to firma nadal istnieje nie zamkneli swojej działalnosci

herbata

Czy BajProsEko w Wyszkowie jeszcze funkcjonuje czy zwinęli interes? Pytam bo ich strona internetowa nie działa, a ofert pracy ani widu ani słychu.

super!

no ktoś lubi sobie popisać to pisze takie bzdurki które oczywiście na pewno każdy widział i jak tutaj siępojawił to zna firme albo chociaż wie czym sie zajmuje. Lepiej jakby ktoś podzielił się informacjami o warunkach w pracy i wynagrodzeniu a nie tym czym sięfirma zajmuje. pozdrawiam bardzo wszystkich poszukujących pracy.

priviet

Pracowałem tam niegdyś. W owym czasie firma była "podobno" w trudnej sytuacji finansowej i wszystkim(?) pracownikiem skasowano premie. BPEko zwlekało z płatnościami tartakowi za drewno na palety i dostawcom gazu do wózków widłowych, nie raz zdarzało się pożyczać butle z gazem od sąsiedniej firmy... Łazienki, szatnie są, obiboki z biura posiadają oddzielną łazienkę. Gryzoni nie spotkałem... ale trutki widziałem... Odzież roboczą dostajesz. Ludzie tam pracujący są, w porządku. Jedynie pieniądz jest do d*py, jak ktoś to tu napisał zarząd albo zarząd+kierownictwo bogaci się na garbach pracowników. Pensja max to 2000brutto, i to dla starego pracownika. Pensja w skali kraju normalna czyli g*wniana. Zrobiono z słowiańskiej Polski bantustan, a pomyśleć że dawniej klepaliśmy rzymian jak chcieliśmy. Krak w kopcu się przewraca...

johnny

Tak, BAJ PROS EKO działa nieprzerwanie od 2005 roku, chyba radza sobie bardzo dobrze, ale konkretów nie podam, sam szukam pracy.

ruta

no właśnie a pomimo tych opóźnień w internecie z tego co się orientuje to nadal normalnie prosperują

kredo

wiesz co może zaprzestali działalności internetowej :) bo ich ostatnie oferty pracy w sieci też są z 2012

tunis

na ich stronie ostatnie aktualności są z 2012 roku. To po prostu zaniedbanie strony czy mają jakieś problemy w BPE?

cargo

no tak, tak rozumiem, że trzeba mieć jakąś życiową mądrość, ale jakaś mała podpowiedź co do rozmowy w BAJ PROS by nie zawadziła

nietzche

trzeba iść na żywioł i liczyć na to, że lata zycia odpowiednio przygotowały Cię na te trudną rozmowę w BAJ PROS EKO ;)

emi

Witam, a czy są aktualnie jakieś oferty pracy do Baj prosu? Ewentualnie poproszę o kontakt do kogoś z biura żeby zapytać o pracę. Bo słyszałam że będzie wolne miejsce na zastępstwo............od października. Pozd

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jestem pracownikiem od początku i to co piszo to wcale nie prawda to jest dobra firma jak na wyszków to i dobrze płaco

artur 32

super firma jedna z lepszych w jakiej pracowałem

htht

mam tam rozmowe na przedstawiciela, mozecie mi cos powiedziec ? czy taka lipa tylko w wyszkowie ? jakie realne zarobki ???

dfdf

Pracowałem w tej firmie i nie polecam [usunięte przez moderatora]

COMA

Odradzam kontakt z tą firmą. Podjęcie pracy to strata czasu. [usunięte przez moderatora] Z tego co czytam firma stosuje archaiczną zasadę niedouków ekonomicznych kija i marchewki. Nie trzeba być geniuszem, aby przewidzieć rychły upadek tej firmy. HR

Baju

odradzam - w tej firmie nie ma podobno ani pań/panów siedzących w biurze ani przedstawicieli...pracownicy nie są zadowoleni, zarobki marne...

A może się ktoś orientuje jakie są zarobki magazyniera (pomocnika) w firmie Baj Pros?

baska

prezes i spółka nabijają sobie kieszenie kasą a ludziom pracującym w tej firmie płacą ochłapy nowe iwestycjie kosztem pracowników za byle co można stracic premie nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora]

adi

co myslicie o tej firmie ???

kasia

warunki sanitarne są okropne brak łazienki i stołówki jedzenie odbywa się przy maszynach razem ze smrodem z maszyn i szczurami ,myszami brak pomieszczeń socjalnych i szatni ogulnie to panuje tam jeden wielki smród bród [usunięte przez moderatora]

karamba

ta firma to jeden wielki obłęd wykorzystuje ludzi jak tylko może [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o BAJ PROS EKO - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAJ PROS EKO