sklep budowlany „ Praktiker”

Kraków

Opinie o sklep budowlany „ Praktiker”

xxxxx

Byłam w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej w Praktikerze w Krakowie.Sympatyczni administratorzy,są uśmiechnięci i wręcz zachęcają do rozmowy.Nie wchodzą na Twoje życie prywatne,pytają o rzeczy,które są zawarte w Twoim CV oraz o doświadczenie w tego typie pracy ( typ pracy-kasjer,magazynier,itd.).Na początku obowiązuje 3-miesięczny okres próbny (o jakichś szkoleniach czy czymś podobnym nie słyszałam),po którym-jeśli Ty i pracodawca tego chcecie-następuje przedłużenie umowy o pracę na kolejne 18 miesięcy.Co do wynagrodzenia-na każdym stanowisku inne.Można wybrać pracę między 3/4 etatu i całym etatem.Chociaż nadal czekam na telefon od kogoś z kadr-polecam pracę w Praktikerze :)

Zostaw opinię o sklep budowlany „ Praktiker” - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep budowlany „ Praktiker”