Galicjanka woda mineralna

Krynica

Opinie o Galicjanka woda mineralna

patryk

Wspolpracownicy w porzadku, praca biuro teren liczysz na siebie I to co potrafisz. Niejasna sytuacja zatrudnienia, umowa? Pol etatu? Zus?... niewiesz czy ci pensja nie zmaleje przy wyplacie. Bardzo ciezka a nawet brak wspolpracy z glowa firmy. Uwazam ze jesli jestes zdolny/a I zaradny/a to szkoda twojego czasu I tak glowa cos wymysli zeby potraktowac cie zgory. Napieta I bardzo nerwowa atmosfera pracy na dluzszy czas trudna do zaakceptowania.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Galicjanka woda mineralna to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Galicjanka woda mineralna - Krynica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galicjanka woda mineralna