FENEKO

Humbeek

Opinie o FENEKO

Marki

Firma spoko, tylko trzeba chciec pracowac. Ludzie w porzadku, plusem jest to, ze brygadzista zna jezyk polski, ziomkow tez nie brakuje, w porzadku ekipa :)

ow

to jest ta firma która działa w gminie trąbki wielkie?

w.t.f

Firma jak firma ale robole z polski alkoholicy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] same nie polecam z tego względu a reszta tubylców to muzułmanie atmosfera jak by pozbyć się tych polaczków całkiem była by dobra (przydały by się kontrole alkomatem i to często picie w pracy to norma w tym zakładzie )

Słowa kojarzące się z FENEKO (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...bardzo dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FENEKO: Najbardziej nie podobało mi się w FENEKO:

Zostaw opinię o FENEKO - Humbeek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENEKO