ZPCH JAMP

Bielawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 9 ocen.

ZPCH JAMP
5 9 6 1

Opinie o ZPCH JAMP

anonymous

(usunięte przez administratora) obiecju a słowa nie dotrzymuje tylko się liczy dużo

Administrator

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w ZPCH JAMP. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Pce

Najgorszy zakład wyzywaja ludzie są okropni wiadomo zakład pracy chroniony porażka jednym słowem odradzam pracowac w tym zakładzie (usunięte przez administratora)

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w ZPCH JAMP? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mariola

napiszesz coś więcej o stawkach @mamuska2 bo wcześniej słyszałam takie sobie opinie..

mamuska2

wypłacalna , miła atmosfera.. do tego nie ma co sie przyczepic ale znajda sie tacy co lubia donosic z pozdrowieniami dla takich ludzi !!

Obóz pracy. Od paru lat ta sama stawka akordowa. P

Nie podejmujcie tu pracy

ewcia

dla ogarniętej szwaczki pieniądze dużo większe niż na strefie i nie trzeba spędzać 4 godz. w autobusie

mamuska

uciekajcie dziewczyny z tamtad niech wkoncu plajtuje

Zostaw opinię o ZPCH JAMP - Bielawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPCH JAMP