Opinie o Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj w Dzierżoniów

Agata Nowy wpis

pisali tu kiedyś o słabym socjalu i dziwnych umowach. co konkretnie mogło to oznaczać? wiadomo jak sytuacja z tym wygląda teraz? jakie dodatki przysługują obecnie zatrudnionym i na jaką formę umowy można liczyć, cała treść jasna?

Zarząd Sal-Med Nowy wpis
@Agata

Szanowna Pani, kwestia socjalu wszystko zależy od tego co autor miał na myśli. Niestety niw zalewniamy darmowych obiadów, karnetów na siłownię czy spa. Za to gwarantujemy inną formę rozrywki ????, pracę w fajnym młodym i zgranym zespole, stałe wynagrodzenie często konkurencyjne w stosunku do innych placowek medycznych, stałą umowę długoterminową. Wszystko zależy od tego jakie są Pani oczekiwania od pracodawcy i co oferuje Pani w zamian od siebie. Bo u nas jest jak w naczyniach połączonych. Dostajesz tyle samo ile dajesz od siebie.

Marcin Nowy wpis

JPRDL ludzie co z wami. Macie (usunięte przez administratora) zamiast mózgu? Jakiś (usunięte przez administratora) jeden z drugim się tutaj spuszcza i hara na firmę, w której pracowali jeszcze nie tak dawno a teraz wielcy ratole bo jeżdżą na przewozach w miejskim. Reszta to czyta i się podnieca, że ktoś firmę kolejny raz opluł. Jak widać kto chce to pracuje. Kasa jest firma się kręci i wszystko jest ok. Nawet ostatnio mieliśmy testy na covida zrobione bo szef załatwił. Więc przestańcie pisać tutaj bzdury. Szefa nie trzeba lubić ale skoro go nie lubie nie znaczy, że mam go wyciarać w głównie i opowiadać o nim i o firmie bzdury. To co tu piszą ci frajerzy świadczy tylko o ich poziomie.

Obiektywny Nowy wpis

szczerze przestrzegam przed spolka nzoz sal med, smieciowe umowy na 1000zl wynagrodzenie po dwoch miesiacach ,problemy z zatankowaniem wysluzonego ambulansu i wieczne madrosci pana prokurenta ,ktory jest zadluzony po szyje i nie moze miec nawet konta w banku na siebie z powodu dlugow, dlatego spolka jest zarejstrowana rodzicow alka, chłopak ledwie ukonczyl studium ratownika medycznego i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal,a tak naprawde wiedze ma mierną,ale za to duzo kompleksów.

tomasz

zalecam omijanie tej spolki ,slaby social ,dziwne umowy,stare samochody no i co najwazniejsze pienizki po 2 miesiacach jezeli pan prokurent bedzie mial chec wyplacic Ci zarobione pieniadze .

pan zenek
@tomasz

Tomaszu ciekawi mnie skąd takie informacje? ja pracuję, wypłatę dostaję na bieżąco. Więc jak zwykle jesteś kolejnym frajerem co robi zamieszanie. ciekawe czym ci tak alek zalazł za skóre? tym że jest lepszym ratownikiem od ciebie czy może tym, że byłeś leszczem co kombinuje i cię wywalił? w tej firmie było już kilku takich pseudo ratoli co to ich tylko jazda na bombach jara ale żeby wiedzą błysneli to już nie bardzo. (usunięte przez administratora)

Justyna
@tomasz

To prawda, że Sal-Med nie płaci na czas? Ile razy zdarzyła Ci się taka sytuacja? Powiedz coś więcej, dzięki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Witek

@Zarząd NZOZ Sal-Med jestem ratownikiem medycznym, ale jeszcze z niewielkim doświadczeniem. Czy mimo to mogę zgłosić się pod podany numer na rozmowę?

Zarząd NZOZ Sal-med
@Witek

Oczywiście, skoro jest Pan ratownikiem Medycznym to z pewnością będzie Pan mile widziany w zespole. Proszę się nie martwić. Wszystkiego się Pan u nas nauczy. Będzie Pan jeździł na początku z kimś doświadczonym tak by nie musiał się Pan stresować.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Sal-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Zarząd NZOZ Sal-Med

Poszukujemy ratowników medycznych czyli osoby posiadające uprawnienia do realizacji świadczeń medycznych. Chodzi tutaj o osoby które ukończyły medyczne studium zawodowe o kierunku ratownik medyczny lub uczelnię wyższą uzyskując tytuł ratownik medyczny. W kwestii wynagrodzenia zawsze informujemy na spotkaniu. Samo wynagrodzenie uzaleznione jest w dużej mierze od wiedzy umiejętności i doświadczenia ratownika medycznego. Jesli spełniają Państwo te warunku proszę o kontakt z naszym biurem Zarządu tel. 071/88 90 666 celem umówienia się na spotkanie. Prosze zabrać ze sobą podstawowe dokumenty takie jak kserokopiedyplomu,oraz ksiażeczki zdrowia. Jesli na spotkaniu dojdziemy do porozumienia w zakresie sposobu współpracy i warunków finansowych otrzymacie od nas Panstwo skierowanie na badania medycyny pracy oraz propozycję umowy do wgladu i zapoznania się. Po wykonaniu badań medycyny pracy firma zwraca Państwu koszty wykonania badań, a pracownicy biura gotowi są odpowiedzieć na wszelkie nurtujace panstwa pytania dotyczace rodzaju współpracy czy zapisów warunków umowy.

Wiktoria

Na jakie stanowiska są wakaty? Jakie są wymagania i zarobki?

Daria

Firma ma dobrą opinię w internecie, może podpowie mi ktoś czy warto starać się o pracę?

Ex
@Daria

Jeżeli chcesz pracować w warunkach zakrawających o absurd gdzie szef Sala "każe" ci jechać 40km z pacjentem zaintubowanym na ambu bo nie ma pieniędzy na tlen, pracować w atmosferze ciągłych kłamstw i manipulacji, pracować w karetce bez uprawnień do używania sygnałów uprzywilejowanych, często bez ważnego badania technicznego, a na końcu być oszukana na pieniądze to śmiało, składaj CV. W sumie nawet nie musisz mieć dyplomu bo tam byle ameba po podstawówce zakładając koszulkę ratownik medyczny sprawuje opiekę nad pacjentem w stanie zagrożenia życia lub zdrowia.

Tymon

Bezpodstawne oskarżenia na forum to jest przestępstwo. Można pisać o swoich doświadczeniach a nie gdybanie.

Andrzej.

SAL-MED jest to firma ... delikatnie mówiąc niepoważna. Zatrudnia "pseudo" lekarzy , za błędy których unika odpowiedzialności. Odradzam korzystanie z usług tej placówki. Andrzej.

Szef salmedu
@Andrzej.

Ciekawe informacje masz Andrzeju może przedstawi się z imienia i nazwiska i przedstawia dowody, świadków dokumenty....... Bo póki co to są bezczelne pomówienia, za które się ponosi konsekwencje.

rat
@Szef salmedu

Jak widać pan pseudopreses ma już z tyloma ludźmi na pieńku, że nie ma jak wiedzieć kto negatywne komentarze pisze :D I niech ta myśl będzie najlepszą przestrogą przed tą firmą.

Strażak sam
@rat

Szef salmedu zapewne wie co to za gnida rozpowszechnia te bzdurne paszkwile. (usunięte przez administratora) biedny (usunięte przez administratora) nie możesz znieść porażki. Żal mi ciebie chłopaku pół Jawora się z ciebie śmieje.

rat
@Strażak sam

Pudło, strzelaj dalej.

pracownik Krzysztof

Super że każdy pisze tu anonimowo więc można każdemu napluć w twarz i napisać co się chce. Niszczenie wizerunku chyba stało się normą. Ciekawe skąd wy wszyscy tu piszący wiecie o firmie tyle. Skoro firma się mieści na kraszewskiego to chyba są to pomieszczenia w budynku i spełniające jakieś minimalne standardy , skąd wiecie czy sprzęt jest sprawny każdy z was jest ekspertem od urządzeń medycznych czy pojazdów no proszę przyznać się ilu z was jest mechanikiem i ekspertem? a co do wypłat wystarczy sprawdzić kto ile w firmie pracował bo normalny człowiek jeśli nie dostaje kasy to po miesiącu się zwalnia a sądzę że wypisują tu idioci co pracowali po kilka miesięcy a jak coś rozwalili w firmie to się pozwalniali żeby nie płacić. My znamy te osoby i szef miał rację że wyciągał konsekwencje finansowe. Pisać anonimowo można wszystko ale pamietajcie że internet może też każdego sprawdzić po adresie ip. i co wtedy cwaniaki. Jak was firma zgłosi do prokuratury że niszczycie wizerunek to prokuratura was sprawdzi i leżycie. Bo kary za niszczenie wizerunku są duże oj baaardzo duże........

Ratownik
@pracownik Krzysztof

Czego niszczenie? Ta firma nie ma wizerunku. Sama o to zadbała. A do prokuratury nikt nikogo nie zgłosi, bo: 1. Żeby była mowa o oczernianiu, to musi być mówiona nieprawda, a ja tu nigdzie nieprawdy nie widzę. 2.(usunięte przez administratora) Kolejna sprawa - nie trzeba być ekspertem od urządzeń medycznych i pojazdów, żeby wiedzieć, że: 1. Sprzęt, który nie działa tak jak powinien nie jest sprawny. 2. Samochód, który wydaje nienaturalne dźwięki, jeździ nie tak jak powinien i średnio raz na miesiąc stoi w pseudo warsztacie u pseudo mechanika, który więcej psuje niż naprawia nie jest i nie będzie sprawny(spróbuj zaprzeczyć, proszę cię). A jeśli chodzi o wypłaty, to nie udawaj idioty, bo doskonale wiesz, że problem pojawia się po zwolnieniu. Wypłaty są z dwumiesięcznym opóźnieniem, a jak się człowiek zwalnia chociaż w lekkim konflikcie (usunięte przez administratora) to nagle się milion kar pojawia, zaczynają się szantaże i zastraszanie i z dwóch wypłat nic nie zostaje. W twarz nikomu nikt nie pluje. Ludzie piszą jak jest, a firma ma w środowisku taką opinię, że poza ludźmi bez kontaktów nikt do was nie chce przyjść i właśnie oni są przestrzegani tutaj.

Arek

Proszę o kontakt pilne

Autorze tego posta proszę o kontakt nawet na FB . Pozdrawiam Arek

Pracownik Krzysztof odezwij się

Ty wiesz kto
@Arek

Arku skoro byłeś w firmie zawsze w porządku wobec szefa to dlaczego oficjalnie przy wszystkich bez owijania w bawełnę pytał Cię czy bierzesz prochy i chlejesz? Wiesz tak samo dobrze jak my że nie byłeś w porządku i nikt nie chciał z Tobą jeździć bo się wszyscy bali. Jeździłeś autem jak pijany a to właśnie szef dał Ci szansę na poprawę i Cię bronił przed resztą chłopaków. Nie jest Ci wstyd teraz? Tak wygląda twoja wdzięczność dla niego? Uszkodziłeś karetkę i miałeś ją naprawić szef dał Ci czas na to na spokojnie minęły 3 miesiące a Ty dalej grałeś głupa i ty tu śmieszy wypisywać cokolwiek. Jesteś cholerny hipokrytą. A karetkę szef naprawił z twojej wypłaty bo sam się na to zgodziłeś przy świadkach więc nie kłam.

......
@Ty wiesz kto

Brak słów , dodam tylko że nie było żadnych świadków i nie zgadzałem się na żadną naprawę z mojej wypłaty . Ostatnio nawet słyszałem że podobno szef się pogodził zemną ? I że już wszystko jest wpozadku i że wypłacił mi zaległa wypłatę. Widzę że dla złagodzenia plotek i zatuszowania prawdy rozpowiada sam o takim czymś. Od grudnia nawet się nie odezwał a kasy dalej nie oddał . Ale to już nie mój problem. Nakaz zaplaty przez sąd jest prawomocny i nadal nie oddał mi pieniędzy . I przestańcie pięr......lic głupoty . Prawda jest taka że tacy pracodawcy nas pracowników kopia po (usunięte przez administratora) i wymyślają wszystko żeby tylko nie wypłacić pieniedzy . Większość się boi pójść do sądu i dlatego tak to wygląda. Dajemy mu sami pozwolenie na robienie z nas idiotów.

Strażak sam
@......

(usunięte przez administratora).daruj sobie to wypisywanie bzdur. (usunięte przez administratora)dał Ci szansę i ją zmarnowałeś więc kręci teraz te swoje bukiety z kwiatów i daj spokojnie pracować ludziom. (usunięte przez administratora)

Witek

Interesuje mnie praca w firmie. Czy dowiem się o ewentualnej wolnej posadzie? Jaka atmosfera? mam małe doswiadczenie.

@Witek

W firmie jest spoko sami młodzi ludzie na dyżurach wesoło i praca konkretna. Tutaj ratownik może się spełnić w 100% sporo mamy pacjentów w zagrożeniu życia i szef wymaga przede wszystkim wiedzy i ogarnięcia. Oporni na wiedzę nie mają czego szukać w firmie. Wypłaty zawsze w terminie zdarzają się nawet podwyżki i premie co jest chyba ewenementem w firmach prywatnych. Generalnie jest spoko. Ale jedną rzecz ważna jak ktoś oszuka szefa albo zalezie mu za skórę to lepiej żeby sam się zwolnił. On nie lubi olewatorstwa i niedbalstwa.

ratmed
@Witek

Większość opinii została tu usunięta, co samo w sobie powinno być odpowiedzią. Unikaj tej firmy, popytaj w środowisku. Firma jest ogólnie znana i ma nie zaciekawą opinię. Wszędzie znajdziesz byłych pracowników.

A.Ż.

Firma, nie jest na minusie! Paliwo było wiadomego pochodzenia! Wynagrodzenie jest wypłacane w terminie - termin jest ujęty w umowie zlecenia! A jeśli ktoś podpisuje umowę nie czytając jej to później jest płacz i lament. Ubezpieczenie OC jest po waszej stronie - nie wykupisz polisy to przykro mi bardzo, ale szkody trzeba naprawić. Straszenie inspekcją pracy jest śmieszne wykonując zlecenie ;) Karetki są naprawiane na bieżąco a odnośnie ,,dziwnych dźwięków" czego wymagacie od maszyny która za dobę przejeżdża setki kilometrów? Są też świeże karetki w firmie niedawno zakupione. I tak na koniec dodam że nikt nikogo nie oszukuje.

Almera

Co was interesuje paliwo itp z kad lane moim zdaniem pisza to ludzie przykladowe lenie ja prace sobie chwalę co do kasy jest ok a pisac mozna wiele szef jest wtedy ok jak daje zaliczki i nic nie wymaga od pracownika a to nie o to chodzi

(usunięte przez administratora) Przykre ale prawdziwe, czytałem komentarze tutaj ale nie sugerowałem się nimi aż spotkało mnie to samo i mogę z ręką na sercu przyznać (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Ciekawe, ze opinie tutaj są anonimowe więc mozna napisać wszystko. Jestem pracownikiem tej frmy od 2013roku i nadal pracuję. To co ktoś tutaj napisał to jakas bzdura, mam nadzieję, że szefostwo tez widziało te wpisy i zgłosiło sprawę do prokuratury. Ja jak dotąd przez 3 lata chwalę sobie współpracę z firmą, kasę dostaje na czas , szefostwo jest wyrozumiałe i układa mi grafik tak jak potrzebuję, A że czasem trzeba popracować to chyba normalne. Za nadgodziny płacą, nie wiem jak resztę ale ja mam pełne ubezpieczenie i dodatkowo OC, i jako ratownik kierowca nie mam powodów by narzekać. Teraz od grudnia wszyscy dostali podwyżki i minimalna kwotaq to 15zł na rękę , na święta dostaliśmy przy wypłacie po 200zł dodatku wiec chyba nie jest tak najgorzej jak co niektórzy tu piszą. Poza tym to chyba wpisy konkurencji bo kilka osób do nas przyszło z konkurencyjnych firm wiec pewnie konkurencja spać nie może i piszą bzdury. ja tam nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj - Dzierżoniów

Sal-Med S.C. NZOZ Elżbieta Dziechciowska-Saj
1.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Świdnicka 37a
    58-200 Dzierżoniów