Hemag

Krzeszowice

Opinie o Hemag

kakalili

sprzątanie i pielęgnacja zieleni - to pewnie idzie lato i będą rekrutacje - czy ktoś ma jakąś wiedzę o tym? wstępnie byłabym zainteresowana taką pracę

?

Polecam wola filipowska forum opinie do przeczytania postow o tej osobie ona mieszka na woji ta [usunięte przez moderatora] u pani [usunięte przez moderatora] kolo palomy wynajmuje. Fajnego ma chłopaka [usunięte przez moderatora] z woli. [usunięte przez moderatora]

J

Czy można pracowac w ośrodku zdrowia będąc nosicielem chorób wenyrycznych i nosicielem wirusa hif? Bo tam taka robi

Obserwator

Ten post z góry to chodzi o [usunięte przez moderatora] to prawda znam ją

W krzeszowicach w balneologii sprząta złodziejska firma Hemag zatrudnia 3 sprzątaczki w tym prostytutke i kryminalistke niejaką [usunięte przez moderatora] co nawet w agencji w krzeszowicach robiła. Dyrekcja o tym wie???

G

To najlepsza firma

Zostaw opinię o Hemag - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemag