Zakład Mechaniczny WOMET Wacław Osojca

Tychy

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Zakład Mechaniczny WOMET Wacław Osojca
1 1 6 1

Opinie o Zakład Mechaniczny WOMET Wacław Osojca

.

Najgorszy, albo jeden z najgorszych pracodawców. Za moich czasów pracownicy sponsorowali właściciela. Właciciel płacił (wówczas) w trzech transzach zarobiki i nie było ważne czy ktoś zarabiał 1200 czy 12000, trzy transze i już. [usunięte przez moderatora]- cham, pracowników traktuje (!) jak swoją własność lub bydło ciagnące jego interes, rotacja, oprócz kilku "zaufanych" bardzo dużo. Wymaga gruszek na wierzbie, a nawet nie płaci za te które juz otrzymał. :( Firma - MASAKRA nikomu nie polecam tam pracy !!!! .Myslę że niektore obozy pracy traktowały lepiej swoich darmowych żywicieli. Ocena firmy jeżeli takowa by była to -10. Ludzie uciekajcie od tej firmy, jest wiele innych - z pewnością znajdziecie lepszą ! :))

Zostaw opinię o Zakład Mechaniczny WOMET Wacław Osojca - Tychy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniczny WOMET Wacław Osojca