KTI Poland

Płock

Opinie o KTI Poland

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w KTI Poland? Na ich stronie internetowej w zakładce 'Kariera', znajdziecie aktualne oferty pracy firmy: http://ktip.pl/component/content/article?id=466 Jak oceniacie KTI Poland jako pracodawcę? Czy pracownicy w firmie mają otwartą ścieżkę rozwoju?

użytkownik zarejestrowany

Wanda

Rany Boskie, jeśli płacą zł 2500 to znaczy, że jest bardzo źle. Pozdrawiam.

gt56

Ale kryptoreklama.

gig

@mgh Bardzo bym chciała jednak firma mieści się na prawie drugim końcu Polski, a ja mieszkam na drugim. Nie jestem inżynierem, miałam pracę biurową ;) Inwestycja była akurat w moim mieście i udało mi się dostać pracę

gig

Witam. Pracowałam dla KTI lekko ponad rok i muszę przyznać, że jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam i nie ukrywam, że będzie mi bardzo brakować tej firmy i tej pracy. Była to praca tylko na okres inwestycji, z czego zdawałam sobie sprawę. Bardzo mi jest szkoda. W pracy wszystko wyglądało tak, jak należy- premie, dodatki wakacyjne, itd.. Być może jest to normalne, jednak wcześniej nigdy się z czymś takim nie spotkałam, jak coś to zawsze dostawali tylko wybrani pracownicy, a w KTI, czy jesteś kierownikiem czy pomocnikiem, jesteś traktowany na równi. W dodatku pod koniec firma bardzo poszła mi na rękę spełniając moją prośbę i nigdy im tego nie zapomnę. Nie mogę nic złego o firmie powiedzieć jedynie mogę ją polecić przyszłym pracownikom. Ja jestem bardzo zadowolona, że mogłam tam pracować.

along

Kolego czy udało Ci się coś dowiedzieć w temacie widełek wynagrodzeń i cokolwiek więcej o tej Firmie? jeśli tak to bardzo proszę o informację na mojego emaila: along@onet.pl

wujek

czy mógłby ktos udzielic informacji jakie jest srednie wynagrodzenie na stanowisku inzynierskim, np elektryk itp. moze jakies widełki? i jaka atmosfera panuje w pracy ?

Firma nie dba o rozwój pracownika. Czas poświęcony firmie jest czasem straconym. Żadnych szkoleń. Pieniądze dobre ale od 2006 nie było podwyżek. Firmą zarządzają włosi więc panuje niezły bałagan. Omijajcie firmę z daleka.

Zostaw opinię o KTI Poland - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTI Poland