Opinie o Kow-Art Sławomir Sobolewski w Wyszyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kow-Art Sławomir Sobolewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kow-Art Sławomir Sobolewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kow-Art Sławomir Sobolewski w Wyszyna

Widzę, że firma zajmuje się obróbką metali, więc zapytam jakie są szanse, że syn mógłby odbyć tu praktyki jako spawacz? Wiadomo, że praktyki są obowiązkowe, ale proszę o info czy mógłby na nich coś zarobić oprócz zdobycia samego doświadczenia. Był ktoś w takiej sytuacji o po ukończeniu szkoły dostał normalny etat?

I ciekawie jak zakończyła się ostatecznie tamta usługa, na którą do czwartku czekano? I czy wiecie coś o pracy monterów / spawaczy? Czy są tu teraz przyjmowani? trudno mi było o ofertę z sieci a kiedyś we wpisach nie odpowiedziano na takie zapytania

Ogrodzenie Nowy wpis

Tamta usługa zakończyła się zanim się zaczęła. ????Okazało się że człowiek który zamawiał ogrodzenie był chory (usunięte przez administratora), wymyślał sobie historię. Nie tylko my zostaliśmy oszkalowani przez tego człowieka bezpodstawnie. Nie wiem dlaczego dalej ten komentarz tu widnieje. Żona tego mężczyzny zadzwoniła i przeprosiła za męża i obiecała usunąć ten komentarz.

Wojciech Wasek Nowy wpis

Faktycznie pierwszy dzień współpracy usługowej z firmą Kow-Art Sławomir Sobolewski ul. Lipnowska 241A 09-400 Płock niezbyt udany, zaczęło się w piątek szybką wyceną usługi ogrodzenia panelowego 2 x 30 m i palisadowego z bramą furtką na odcinku 30 m grubo ponad 50 tys., zgoda sobota weekend, niedziela, poniedzialek weekend wtorek święto no i przyszła oczekiwana środa i okazało się że od rana 8.00 bo tak zaczynają pracę szukają koparki potrzebnej do wykopania rowka po podmurówkę na odcinku niecałe 20 m, no bo wjazd do garażu i chodnik do domu to tak po odjęciu z 30 m tyle wyjdzie, jest już 16 koniec ich pracy a tu ni widu ni słychu trochę się obawiam jak to dalej będzie z czasowością i sumiennością wykonania usługi bo wycena poszła na szóstkę i liczę że Pan wyceniający nie zapomniał że wycena to nie tylko materiał robocizna ale terminowość rzetelność sumienność i jakość wykonanej usługi, jeden z oceniających tą firmę napisał ,, nie polecam tej firmy nikomu żeby ogrodzenia czy co cokolwiek wam robił bo będziecie czekać ruski miesiąc na co cokolwiek ,, mam nadzieję że w naszym przypadku będzie inaczej . Jutro czwartek głową do góry .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kow-Art Sławomir Sobolewski?

Bartek

Niestety ale nie mogę się zgodzić z tą wypowiedzią, gdyz pracowałem tam przed wyjazdem do Niemiec, przez 6m-cy, większość ludzi którzy tam pracują ponad 7 lat,to samo świadczy o tej firmie, jak zaliczka była potrzebna to też nie było problemu, ale jak chciał szef żeby zostać po godzinach to był problem. Każdy medal ma dwie strony. A z tego co wiem to co niektórzy pożyczali kasę, a później olewali go.

Karolcia
@Bartek

Słuchaj a to związanie się z firmą na lata ma jakikolwiek wpływ na późniejsze warunki lub ogólne dogadywanie się w danym temacie? Z roku na rok coś się zmienia? Zarobki w jaki sposób wzrastają i w jaki sposób trafić na coś dobrego? Są co do tego porady dla osób całkiem nowych?

Firma Kow-Art Sławomir Sobolewski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pomocnik na lakierni proszkowej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy w Kow-Art Sławomir Sobolewski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie tylko próbnym okresie

Nie tylko próbnym innej nie da umowy tylko obiecuje że da

Beata
@Adam

A te obiecanki to po jakim czasie przewidują umowę, po roku czy jakoś inaczej? Ktoś pisał że po prośbie o podwyżkę został zwolniony, to serio czegoś takiego jak podwyżka nie ma u was? Czy jednak jest szansa jak ktoś się wykaże?

Adriano

Witam wszystkich firma kow-art Sławomira Sobolewskiego to parodia po 1.brak warunków pracy Po 2.brak stołówki i szatni jedliśmy w przyczepie kempingowej bez wody ogrzewania . Po 3.pracowałem tam jako piaskarz nie miałem po pracy gdzie się nawet obmyć Po 4.szlifierki kontowe bez osłon 5. Przedłużacze pod prądem poizolowane leżały w kałuży wody Jak chciałem podwyżkę to zostałem zwolniony Ja się dziwię że nikt jeszcze z inspekcji pracy lub BHP jeszcze tego nie sprawdziło I nie polecam tej firmy nikomu żeby ogrodzenia czy co cokolwiek wam robił bo będziecie czekać ruski miesiąc na co cokolwiek Pozdrawiam Adrian Golembiewski

@Adriano

To nic się nie zmieniło pzes 7 lat

daro

pracowalem w ttej firmie 4 lata , PRACA TAK JAK WSZEDZIE ,ZAROBKI OK, SZEFOSTWO WPORZADKU, POLECAM

Jerzy
@daro

To napisz, ile siana daje za robotę? Bo bez tego coś trudno mi w to uwierzyć. Z imienia i nazwiska zgłaszano tu problemy z BHP, czy socjalem, by po pracy się umyć, a w przerwie zjeść w jako takich warunkach. Chcesz powiedzieć, że tyle się na plus zmieniło przez 2 lata?

daro
@Jerzy

jec na ich nowa hale na boryszewie to zobaczysz sam

Agata
@daro

Wpuszczą do środka kogoś z ulicy jak powiem że chce zobaczyć? A jak z tym wynagrodzeniem? Dobrze chociaż płacą?

ANNA POL

OGRODZENIE ZAMONTOWANIE. PELEN PROFESJONALIZM POLECAM

Magdalena
@ANNA POL

Witam, można się dowiedzieć ile osób u Pani montowało? I w jakim wieku przede wszystkim były? Młodszy brat szuka przyuczenia i zastanawiam się czy borą tu młodych przed 18stką. Ktoś się tak zatrudniał lub orientował w temacie? Ile mogą płacić za montaż?

Alicja P

Polecam. Profesjonalne podejście do klienta Towar zgodny z zamówieniem

Piotr P.

Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta.

Producent godny polecenia.

Igor

Firma totalna parodia ja zostałem zwolniony za to że kazał malować mi proszkowo słupki ogrodzeniowe co totalnie nie potrafiłem i oczywiście zrobiłem to zle ogulnie miałem tam spawac a jechałem ocynk na szlifierce dzień dnia i ciągle jemu mało he jak pokazywał mi szanowny sławomir jak to się robi to po godzinie chyba bym padł z wyczerpania BHP zero kibla brak i stołówka w smierdzacej przyczepie

Adriano

Witam w firmie kow-art Sławomir Sobolewski już dawno powinna być inspekcja pracy przez takie warunki jakie tam panują ale widzę że nikt się tym nie interesuje

Zostaw merytoryczną opinię o Kow-Art Sławomir Sobolewski - Wyszyna

• Jak się pracuje w Kow-Art Sławomir Sobolewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kow-Art Sławomir Sobolewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kow-Art Sławomir Sobolewski
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Kow-Art Sławomir Sobolewski