Agencja Pracy Tymczasowej "GI GROUP"

Poznań

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej "GI GROUP"

Luty

Po 7 miesiącach wysyłają mi list z wezwaniem do zapłaty za odzież roboczą, którą mieli sami odciągnąć z pierwszej wypłaty. Brak kompetencji, nie polecam.

użytkownik zarejestrowany

warno
użytkownik zarejestrowany

niektórzy czasem muszą sobie ponarzekać mimo wszystko

Królowa i Pani

FAKTYCZNIE TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niektórzy ludzie jednak potrzebują harówy za psie grosze nawet przez taką agencję- ale jak lubią się katować - to cóż droga wolna......................

krolowa

Agencja - nie powinna istnieć na rynku,brak wiedzy,matactwo w wielu sprawach,dosłowny wyzysk osób które na ten twór pracują.Potrzebne dla nich osoby bez kompletnej wiedzy,którymi można manipulować, które wykonują bez szmerania ich polecenia nawet niezgodne z prawem.

bezGrosza

Nie polecam pracy w tej firmie, osoba pośrednicząca pomiędzy pracownikiem a biurem jest niekompetentna. Co innego na rozmowie w sprawie pracy, co innego wychodzi później. Odradzam pracę przez tą agencję.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej "GI GROUP" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej "GI GROUP"