HJS General S.c

Opinie o HJS General S.c

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w HJS General S.c? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Buahaha

To chyba te oferty pracy sa conajmniej sprzed roku. A informacje mam z pierwszej reki wiec prace zdecydowanie odradzam. Chcesz wiecej szczegółów to pisz chrumhrumchrum@wp.pl

Z tego co wiem to firma idzie na dno. Zwalniaja ludzi na potege.

@0836 20.03.2016 08:37

Tak idom na dno jak już na nim nie są odradzam pracę na Kasprzaka się popisali jakie mają doświadczenie

Onn

Z tego co wiem to ciagle maja kupe roboty wiec mozesz sprobowac. Znam chlopakow z tej firmy i nawet chwala.

Zostaw opinię o HJS General S.c - Serock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJS General S.c