USŁUGI TAPICERSKIE "KUR" KAZIMIERZ KUR

Morzeszczyn

Opinie o USŁUGI TAPICERSKIE "KUR" KAZIMIERZ KUR

amet568@wp.pl

witam chcę się tam zatrudnić, czy wypłaca pensje na czas, nie wiem czy to ten sam człowiek, czy mieszkał wcześniej w Gdyni, ten cały Kazimierz Kur, proszę o info na e-mail: amet568@wp.pl proszę odpowiedzcie, pilnie szukam.

były pracownik

UWAGA !!!!!!!!!! OSZUST I KRĘTACZ. NIE PŁACI PRACOWNIKOM. NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z ZAMÓWIEŃ. ZERO KONTAKTU. NIE ODBIERA TELEFONÓW.

życzliwy

Omijajcie gościa z daleka. Kłamie, niewypłaca pieniążków, wymyśla reklamacje za które obciąża pracowników, uważa ludzi za umysłowo chorych, niepotrafi prostych spraw urzędowych samodzielnie załatwić wysługując się siostrą, niepotrafi wyuczyć uczniów (traktowanie skandaliczne), skutecznie ucieka przed komornikami. Powinny nim się zająć US i IP (a jest czym).

Zostaw opinię o USŁUGI TAPICERSKIE "KUR" KAZIMIERZ KUR - Morzeszczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI TAPICERSKIE "KUR" KAZIMIERZ KUR