Kaufland Polska

Zgorzelec

Opinie o Kaufland Polska

mikund
użytkownik zarejestrowany

*asia, niestety za dużo ludzi pracuje żeby to mogło wysstarczyć - nie wiele rzeczy jest trudnych do oggarniętcia. Kwestia tylko tego aby się chciało. Chociaż oni co i rusz rekrutują kogoś wyżej albo do biura. Jakby się tobie udało to daj znać będę wiedział jak podhcodzić

agunia_772

Podziekowanie dla Pani Jowity kasjerki z marketu kaufland w Zgorzelcu za uczciwosc.Oby wjecej takich pracownikow.

były pracownik

Porażka jednym słowem. Ciągła nagonka ze strony pani dyrektor. Nic jej nie pasuje. Jest dwulicowa (podchodzi do ciebie jest mila i w ogóle a za plecami kierowników szczuje na ciebie. Co do reszty kierownictwa straszne babska, wredne i chamskie. Zarobki to 1300zł na rękę i można tylko pomarzyć o rozwoju jeśli nie jest się wredną babą i dobrą znajomą pani dyrektor. Do tego jeszcze Klienci którzy zawsze zawracają d... o byle co, nawet nie umieją przeczytać sobie ceny pod produktem tylko wołają ciebie ile to kosztuje i tak kilkanaście razy na dzień, doprowadza to czasem do szaleństwa. Kobiety traktowane jeszcze jako tako ale jeśli jesteś facetem to z każdej strony tylko spodziewać się ataku. Nie polecam, najlepiej wiać!!! Jedyne plusy to tylko umowa o pracę, wolne każde święta ustawowe, oraz dodatki w postaci bonów zakupowych 300zł na Wigilie i Wielkanoc (oczywiście które można wydać tylko w Kauflandzie). To i tak za mało na to co tam się dzieje. Atmosfera do bani.

klient

porażka nie polecam tego sklepu.

on

klientka. - 2010-08-28 14:32:13 oburzony. - 2010-08-27 22:08:40 Zostałem potraktowany jak śmieć przez kierownika działu mięsnego . Obrzydliwe babsko , bez kultury ! zwolnić !!!!!!!!!!! popieram ,,Oburzonego popieram

klientka.

oburzony. - 2010-08-27 22:08:40 Zostałem potraktowany jak śmieć przez kierownika działu mięsnego . Obrzydliwe babsko , bez kultury ! zwolnić !!!!!!!!!!! popieram ,,Oburzonego" ... ta kobieta również potraktowała mnie jak zwykłego śmiecia , kto takiego pracownika trzyma na danym stanowisku ? na miejscy Dyrektorki bym ją zwolniła i przyjęła inną osobę bo na pewno znalazł by się ktoś odpowiedni na jej stanowisko. Poza tym nie szanuje pracowników , traktuje ich jak ... zresztą szkoda komentować ten typ baby , współczuje jej podopiecznym że muszą się z nią użerać . Mam znajomą , w Kauflandzie która pracuje na danym dziale X i powiem szczerze że nie wypowiada się ona dobrze na temat Pani Kierownik Działu mięsnego , mówi że prawie wszyscy się na nią skarżą zresztą nie dziwie się im . pozdrawiam.

oburzony.

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska