Restauracja Jędrusiowa Izba

Opinie o Restauracja Jędrusiowa Izba

OOOO

wyzysk ludzi ,marne zarobki i na czarno jeszcze nie polecam tutaj pracy

Zygfryd
@OOOO 07.06.2015 21:55

tam zawsze byl wyzysk. Szefowa to alkoholiczka ,ciągłe imprezy jej w glowie,a zapłacić godnie to nie chce.

Zostaw opinię o Restauracja Jędrusiowa Izba - Siewierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Jędrusiowa Izba