ALLSERVICE

Włocławek

Opinie o ALLSERVICE

...

Chyba coś Ci się pomyliło @uga allservice to firma z Włocławka a nie z Zielonej Góry jak to piszesz i opisujesz coś kompletnie nie związanego z firmą czyli druk to kompletnie inna firma..nie rozumiem dlaczego ludzie nie sprawdzą czegoś a później wypisują

oszukany

ludzie omijajcie ten przybytek przy ul rejmonta.wielkimi lukami.to nie sciema [usunięte przez moderatora]

Janek

Stale wisi na internecie i chłopaków naciąga. Ja ich ostrzegam póki co może chociaż jednego uratuję. Pozdrawiam Cię.

Janek, Masz chłopaku rację dziadostwo że głowa boli niedawno zjechałem bo bym dostał choroby psychicznej. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o ALLSERVICE - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLSERVICE