RAD-ZUB Janusz Radoń Stanisław Zubrzycki

Rabka-Zdrój

Opinie o RAD-ZUB Janusz Radoń Stanisław Zubrzycki

Piotrek

Czy może ktoś napisać kilka informacji co aktualnie słychac w firmie? Chciałbym tu pracować ale dobrze jest wiedzieć jaka jest atmosfera.

Zuzanna

Pracujesz w RAD-ZUB? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku?

praaaa

Firma zajmuje się wylewkami maszynowymi, o ile się nie mylę. Jak dla mnie to porządne, ale dość dziwne przedsiębiorstwo. Opinie zbierają różne, nie wrzucają nigdzie aktualnych ofert pracy. Kandydatom nie jest łatwo :D

miler

[usunięte przez moderatora] nieudaczniki . 245m zle wylane nie rowno .spaluli beton bylo za goraco.Tylko na 2 g ich samych zostawilem a wsztystko na nowo!!Nie polecam ! Nie polec !!!!!!!!!!!!!

wasyl

259 m po 5 miechach całe do wymiany .NO TO SIĘ ZDZIWICIE ?

stefan

Ta firma to oszuści nie znają się na posadzkach i wylewkach mają spierdolone umysły od wódki i was oszukają .400 M wylewek wszystko do skucia KATASTROFA .

wylewki

to [usunięte przez moderatora] nie ludzkie [usunięte przez moderatora] mi posadzki i po 1 roku musiałem zaciągnąć kafelki wraz z wylewką wszystkie panele ścinki z kartonu w plecy kupę kasy , a oni stwierdzili że styropiany źle ułożone , okazało się że 2cm wylewki zrobili .Już za miesiąc sprawa trafi na wokandę no to zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni .Nie podają adresu nigdzie to gnoje i kanalie , nie wystawią ci rachunku bo na budowie druki im się skończyły a potem niema takich szans .......................... [usunięte przez moderatora]

TE LUDZKIE SZUJE TO [usunięte przez moderatora] JA MIAŁEM TO SAMO TERAZ JUŻ WIEM CO ZROBIĆ TAKIE GNOJE NIE POWINNI FUNKCJONOWAĆ NA RYNKU .GRASUJĄ PO CAŁYM KRAJU A RABKA ZDRÓJ SIĘ TAK PISZE ALE CHYBA NERWY WZIĘŁY GÓRĘ . Jak chcecie mieć [usunięte przez moderatora] wylewki i kup zmartwień to zamówcie u nich wylewki RED-ZUB NO PO ICH ROBOCIE NA PEWNO BĘDZIESZ RED ALE NA TWARZY .SZMACIARZE DO POTĘGI .ZGŁOSILIŚMY JUŻ SPRAWĘ DO U.S W NOWYM TARGU I DO RZECZNIKA KONSUMENTÓW NO POTEM JESZCZE SĄD UWAŻAJCIE NA TYCH PARTACZY !!!!

remik

JA MUSIAŁEM Z ICH POWODU JESZCZE RAZ ROBIĆ WYLEWKI OSZUŚCI CI GOŚCIE TO [usunięte przez moderatora] miałem W PLECY KASĘ I CZAS .nie polecam szukamy innych pokrzywdzonych przez tych pseudo fachowców ?!!

[usunięte przez moderatora] NIE POTRAFIĄ WYKONYWAĆ PRAC BUDOWLANYCH CZYLI WYLEWEK MIXO- KRET UWAŻAJCIE STRACICIE TYLKO KASĘ I NERWY .[usunięte przez moderatora] NIE LUDZIE PSUJĄ DOBRĄ MARKĘ LUDZI Z GÓR .podtyp adresem się ukrywają [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o RAD-ZUB Janusz Radoń Stanisław Zubrzycki - Rabka-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAD-ZUB Janusz Radoń Stanisław Zubrzycki