Osadnik Kamiński

Opinie o Osadnik Kamiński

deniss

Uwaga na firmę OK w Gogolinie POnieważ oszukują z wypłatami wypałta ma być np.20czerwca a wypłacą 1 lipca Na pasku pisze że pracownik ma dostać np. 2000euro netto a dostaje 1300 :/// (usunięte przez moderatora) kiedy dzwonisz do biura że potrzebujesz jakieś papiery to oni to twierdzą że się ich nachodzi ://////

Zostaw opinię o Osadnik Kamiński - Gogolin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadnik Kamiński