General Logistics Systems

Legnica

Opinie o General Logistics Systems

muui

W sprzedaży też możesz sobie znaleźć miejsce @Tururu. Co prawda nie będą to takie pieniądze jak u informatyka ale razem z prowizją możesz dobić do 3000 złotych

Słowa kojarzące się z General Logistics Systems Sp. z o.o. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierne Atmosfera i ludzie tam pracujący są okey . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1700netto Najbardziej nie podobało mi się w General Logistics Systems Sp. z o.o.:Praca po 12-16 godzin

Zostaw opinię o General Logistics Systems - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Logistics Systems