Opinie o Hotele Korona Serwis s.c. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotele Korona Serwis s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotele Korona Serwis s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotele Korona Serwis s.c. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Kierownik Recepcji w firmie Hotele Korona Serwis s.c.. Warto aplikować?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam! Kombinowanie, nie podpisywanie umów na czas, każdy stały pracownik narzekający jak mu źle i niedobrze za plecami dyrekcji. Jedno ustalane jest na rozmowie kwalifikacyjnej a drugie jest w rzeczywistości. Szkoda czasu !

Jakie formy zatrudnienia ? Jak praca w święta?

.... Nowy wpis

Polecam pracę tam. Pracownicy marketingu trzymają się tego miejsca od wielu lat, to o czymś świadczy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotele Korona Serwis s.c.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dyrektor Generalny Hotelu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Kala

Pracowałam w Lordzie parę lat temu. Mam bardzo dobre wspomnienia z tą firmą. O dziwo, ci pracownicy, którzy najbardziej próbowali zniechęcić do pracy w tym miejscu, podbuntowywali, pracują do dziś. Odnośnie relacji z kadrą zarządzającą, to otrzymałam dużo wsparcia. Polecam pracę tam.

Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu, kasa jaka uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, ale na opłatę rachunków ci nie dadzą!!

Diana

Czy 15 zl netto na kelnera w porzadku? Bylam dzis wlasnie pierwszy dzien to prawda bardzo zyczliwi ludzie! Zastanawiam sie nad stawka czy jest w przadku i powiedziano mi ze po 3ch miesiacah bedzie wiecej na ile to mozliwe???

rozczarowanie

Znowu szukają pracownika ds marketingu. Przestrzegam przed wtopieniem tam czasu, emocji i w konsekwencji pieniędzy. Praca na zlecenie, albo na b2b, a w konsekwencji trzeba się użerać, aby wypłacili cokolwiek. Jak już wypłacą te marne grosze, pomniejszone o tysiące argumentów Zarządu to z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. BARDZO PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotele Korona Serwis s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotele Korona Serwis s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotele Korona Serwis s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hotele Korona Serwis s.c.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Majdańska 1
    04-088 Warszawa
  • NIP: 1130065889 REGON: 010719025

Hotele Korona Serwis s.c.