PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.

Tarnowskie Góry

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.
1 2 6 1

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.

Administrator

Co powiecie o wynagrodzeniu w PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

ma.tra.

nie sądzę, żeby tak było, przecież tyle ludzi tam pracuje i oni nie mogliby pozwolić sobie na takie praktyki i utratę dobrej renomy, jakiegoś tam dobrego imienia przedsiębiorstwa przecież... pozdrawiam

dostawca

Oczywiście przychodzimy regularnie, ale pierwsze pytanie to w jakiej sprawie, jeżeli pada słowo płatności to odpowiedź jest jedna nikogo nie ma proszę dzwonić. Chyba jesteś tym nieszczęśliwym pracownikiem, który musi się zawsze podstawiać za swych nieuczciwych szefów. Współczuję :(

anonim

(usunięte przez administratora)

dostawca

Po długich negocjacjach firma nie zapłaciła ani grosza, kontakt z właścicielami jest prawie niemożliwy (po jednorazowym odebraniu telefonu z jednego numeru kolejne dzwonienie jest już nieskuteczne, nie odbierają). Tłumaczą się tylko biedni pracownicy. Rozmawiałem z firmami z sąsiedztwa i mają bardzo złą opinie o właścicielach. Ale nie jest to tylko mój problem. Wystarczy poszukać na giełdach wierzytelności ile i komu firma TOP zalega. Określenie, że oszukują jest jak najbardziej adekwatne.

dostawca

Firma TOP nie płaci dostawcom za towar, oszukuje!!

admin

Czy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C. można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C. - Tarnowskie Góry

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.