Opinie o Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. w Tarnów

Kinga Łyczko Nowy wpis

Czy są jeszcze wolne miejsca na sprzątanie bo akurat jestem bez pracy A drugi raz błędu z zdjęciem nie zrobię, a Pilnie szukam pracy Nawet od jutra czy poniedziałku. Pani Reniu niech mi pani odpowie na Gmailu : Z małej "- klyczko@47gmail.com"

Rafał Nowy wpis

Witam! Pracowałem tam ponad 2 lata i mogę polecić. Pieniądze jak wszędzie, ale wszystko wypłacane na czas i rozliczane. Kierownik, który w tamtym okresie nadzorował obiekty całodobowe to naprawdę bardzo w porządku człowiek. Zwolniłem się sam, ponieważ wyjechałem za granicę. Milionów się tu nie zarobi, ale przynajmniej wiadomo, że człowieka nikt nie oszuka. Pozdrawiam!

Szymon Nowy wpis
@Rafał

Jakbyś porównał te stawki do konkurencji? Tu płacą lepiej?

Marian Nowy wpis
@Szymon

Coężko powiedzieć ile płącą gdzie indziej

Ciekawy

Dzień dobry. Firma Perfekcja przypadkiem nie połączyła się z firmą Błysk w 2011 roku.? Jeśli tak to czy nie jest to teraz przypadkiem jedna firma pod nazwą Błysk?

marek

pracowalem w tej firmie i polecam jest OK.

Olga
@marek

Rozumiem, że polecasz pracę w tym miejscu. Jednak jestem ciekawa, czy są jakieś konkretne powody tak pochlebnej opinii. Byłoby super, gdybyś rozwinął swoją myśl i napisał coś więcej o pracy w Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. Na jaką atmosferę i jakie zarobki można liczyć w tym przedsiębiorstwie?

Nie doszłe

Kiedy będą kolejnę przyjęcia? BO akurat jestem bez pracy a , 2 x błędu nie Popełnię co wtedy w tej pracy. To od kiedy są przyjęcia?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Pracowalem w tej firmie i jest OK. Komu nie pasuje to droga wolna. Jest wiecej firm.Pozdrawiam

Kazimierz

Solidna Firma.

Devil
@Kazimierz

Nawet tej „solidnej” firmy nie obroni kurdupel adwokacina z Krakowskiej 11, Jutro składam zawiadomienie do prokuratury o zastraszanie przez pracownika tej firmy.

praca

witam pracuje pod tą firmą i wiem że nie ma lepszej,

abz
@praca

Tak, jasne , w szczególności gdy wyzywają klientów na terenie sklepu a na parkingu , poza zasięgiem kamer robią zdjęcia i zastraszają

Daniel

Do pracy trzeba mieć chęci i wówczas opinia o firmie zmienia się diametralnie.Ja nie mam powodu do narzekania.

Krzysztof S.
@Daniel

W mojej opinii chodziło tylko o podejście góry do pracowników. Tam człowiek się nie liczy. Najważniejsza jest kasa i jak jej pracownikowi zapłacić najmniej. Wiem co mówię sam byłem świadkiem ich kombinacji.

olcia

czy zatrudniają tylko ludzi z grupą . Czy warto próbować chociaż nie mam orzeczenia chodzi mi o sprzątanie

Krzysztof S.

Ciężka praca nieadekwatne do proponowanych zarobków. (usunięte przez administratora) W agencji ochrony powinny pracować osoby, które są w stanie chronić mienie, a nie takie które same potrzebują pomocy. Brak osób kompetentnych w biurze, żeby załatwić prostą sprawę od „ręki". Wszystko konsultowane z „zarządem". (usunięte przez administratora)

Nikodem

Jakieś informacje o zarobkach i atmosferze?

Krzysztof

Firma jak inne z tym wyjątkiem, że pracownicy w większości z grupą inwalidzką (preferowani tacy którzy leczą się psychicznie) - nic dodać nic ująć. Brak osób, które potrafią samodzielnie podjąć decyzję.

WORKOUT

super firma

Jest super polecam. Pozdrawiam

Zostawiam Moją Opinię o Agencji Ochrony Osób i Mie

Super Firma i solidna Daniel 5.0.1.2017

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Krakowska 11A
    33-100 Tarnów

Agencja Ochrony Osób I Mienia Perfekcja Sp. z o.o.