Biuro Rachunkowe Zenjola Malinowska i Wspólnicy Sp.K

Trzebnica

Opinie o Biuro Rachunkowe Zenjola Malinowska i Wspólnicy Sp.K

Czy firma Biuro Rachunkowe Zenjola Malinowska i Wspólnicy Sp.K to dobre miejsce pracy ? Napisz nam co sądzisz o tej firmie i czy warto wysłać do niej CV.

@admin 24.07.2016 21:37

Nie polecam tego biura do pracy. Pracownicy są zastraszani, nie mają prawa głosu, gdyż właścicielka zabrania im udzielania informacji klientom. Nie da się tam długo pracować i wytrzymać takiego poniżania.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Zenjola Malinowska i Wspólnicy Sp.K - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Zenjola Malinowska i Wspólnicy Sp.K