Alpha Bavaria

Opinie o Alpha Bavaria

Alfer

Juz widze skasowane opinie to (usunięte przez administratora)sa nie jedcie do nich pod zadnym pozorem

BODZIO

WITAM SERDECZNIE PRACUJE W TEJ FIRMIE OK DWOCH LAT NA STANOWISKU ELEKTR WCZESNIEJ DLUGO PRACOWALEM W INNEJ FIRMIE W MONACHIUM I POWIEM SZCZZE ZE PODJOLEM DOBRA DECYZJE O PRZEJSCIU DO TEJ FIRMY NA POCZATKU MIALEM MALO GODZ WYPRACOWANYCH TO I KASA NIE BYLA ZA DUZA OBECNIE NIE MAM ZASTRZEZEN CO DO PIENIEDZY I OCZYWISCIE NA CZAS MIESZKAM W JEDNOOSOBOWYM POKOJU Z LAZIENKA I MEDIAMI PLUSEM JEST TO ZE MAM BLISKO DO PRACY Z CZEGO JESTEM ZADOWOLONY KONTAKT Z PRACODAWCA JEST SUPER WRAZIE NIEZROZUMIENIA WSZYSTKIEGO W JEZYKU NIEMIECKIM SA DO DYSPOZYCJI OSOBY MOWIACE PO POLSKU NA DZIEN DZISIEJSZY ALPHA BAVRIA JEST SPOKO POZDRAWIAM

Zbigniew Z

Witam Pracuje w Alpha Bavaria 1,5 roku, rok pracowalem w jednym zakladzie, jak w kazdej firmie zdazaja sie czasem problemy, ale pieniadze sa dosyc dobre, mieszkanie mam oplacone przez firme nie jest odciagane z wyplaty, pieniadze sa zawsze na czas 15 kazdego miesiaca choc mam konto w polskim banku, raz zdazylo sie ze bylo po terminie ale byly wtedy swieta wielkanocne. Pokoj jesli sie chce ma sie jedno osobowy warunki mieszkaniowe dosyc przyzwoite.Pracuje za granica juz piec lat w roznych krajach w porownaniu z innymi agencjami alpha nie wyglada zle, ale rozne ludzie maja przypadki, czasami samemu trzeba okazac troche cierpiliwosci, ja polecam ta firme.

Tak
@Zbigniew Z

To ciekawe, bo biuro samo twierdzi, ze z tym w monachium nie ma nic wspolnego.

Stasiek

Robiłem w Alpha Bavaria od początku stycznia do końca października , ze względów rodzinnych musiałem wrócić do Polski. Moje pieniądze dostałem - Wszystkie! Więc nie wiem co wy za problemy macie, że wam nie wypłacają pieniędzy. Wracam do firmy z pewnością w przyszłym roku! Pozdrawiam Panie z Alpha Bavaria i Pana Andrzeja!

Dobry dobry

Witam, pracuje w firmie Alpha Bavaria już 2 rok i do tej pory nigdy nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów, pieniądze mam na czas, zawsze mogłam też wziąć zaliczkę jak potrzebowałem. Jak miałem jakiś problem to zglaszalem to do biura i problem był rozwiązywany, czasem to trwało ale nigdy nie było zamienione pod dywan i zawsze otrzymywaniem odpowiedz. Mieszkania nie są o 5cio gwiazdkowym standardzie, ale ja tu przyjechałem do pracy zarobić pieniądze na rodzinę a nie na wakacje !!! Ja polecam tą firme. Moje sugestie dla Alpha Bavaria: Bez zmian

Z dala od tej firmy,

Iwona

@Piotr, to przykro, że masz takie doświadczenia z tą firmą. Może jednak doszło po prostu do nieporozumienia? Czy na pewno Alpha Bavaria wiedziała, że jesteś pracownikiem bez programowania? Czy rozmawiałeś z pracodawcą o zwrocie kosztów podróży?

@Iwona

Byłam w Arbeitzamcie,, z mężem nawet tam mówią o Alpchie Bawaria... Spotkałam Polaka... Pociągnie wam chorobowe, na serce... Buhaha

Iwonka pa

Sprezynki, jutro Peter, sam Ci namiar Iwonka patro

Iwona

@Zbigniew Z, a możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Jakie są Twoje obowiązki? Miło by było gdybyś opisał jak wygląda Twój typowy dzień w pracy. I jeszcze kwestia premii - czy pracodawca oferuje premie finansowe lub pozapłacowe? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi. Będzie ona na pewno pomocna dla innych użytkowników.

Iwona

@Iwona p, Twoje komentarze nie są za bardzo pomocne. Nie wnoszą zbyt wielu informacji o pracy w Alpha Bavaria. Jeśli współpracujesz z tą firmą to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu. Czy możesz opisać warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

@Iwona

To jesteś mało inteligentna.... Sprezynki witają...

Iwona p

Pa Chatowniki, ja mykam jutro praca, koningsbrun wita, buziole w razie pytań jestem na mesengerze cis

liza11

potrzebuje numer telefonu do tej firmy nie ma go nigdzie na stronie jak ktos zna prosze o napisanie dziekuje

@liza11

Od czego masz Google

Iwona p

Fajna praca. Przy sprezynkach pozdo Krzychu napisz dam Ci namiar na, super Zeit firmę

Iwona

@Irek, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że podoba się Tobie praca w Alpha Bavaria. Nie uargumentowałeś jednak dlaczego. Będziesz w stanie rozwinąć się odnośnie pracy w tej firmie?

Iwona

@Olek, słyszałeś, że firma Alpha Bavaria ma opinię dobrego pracodawcy. To z pewnością dobry znak, jednak czy możesz bardziej rozwinąć to stwierdzenie? Co konkretnie słyszałeś o tej firmie? Jakich argumentów użyła osoba, która polecała Tobie tą firmę, iż uznałeś, że to dobra firma? Będzie bardzo mi miło jeśli podzielisz się z nami tym co usłyszałeś.

Olek

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Masz rację, przekonałam sie

Iwona

Czy ktoś wyrazi swoją opinię o Alpha Bavaria? Czy śmiało możecie polecić? Jak wam się pracuje w tej firmie? Podzielcie się proszę doświadczeniami. @Odyn, gwarantuję Ci że usuwane są tylko wpisy, które łamią postanowienia regulaminu. Gowork.pl nie jest związany w żaden sposób z firmą której dotyczy ten (lub jakikolwiek inny) wątek - celem istnienia forum jest wymiana opinii o pracodawcach. W naturalny sposób wiąże się to z tym, że tak samo cenione są opinie negatywne - należy pamiętać jednak że wypowiedzi zamieszczane na łamach forum są zamieszczane równocześnie na forum publicznym, więc obowiązują je zasady kultury i grzeczności, a także prawa polskiego. Zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z regulaminem - znajdziesz go pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin

2sort

Jak nie istnieje? Jest strona, telefony, mail, mają ogłoszenia w necie na operatorów cnc, spawaczy i inne. Teraz nie Munchen tylko Karolinenstraße 19, 86150 Augsburg. Ciekawe czy coś się zmieniło z "jakością usług"?

zoltan
@2sort

jeszcze gorzej jak bylo

zygi

witam znalazlem oferte jako pracownik budowlany i mam pytanie czy to prawda co pisZą tutaj bo chcialem jechac do nich

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Bavaria - Augsburg

• Jak się pracuje w Alpha Bavaria?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha Bavaria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpha Bavaria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alpha Bavaria?

Kandydaci do pracy w Alpha Bavaria napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alpha Bavaria