Norstec AS

Ølsvågen

Opinie o Norstec AS

czarek
użytkownik zarejestrowany

jasne, że tak.. firma, która rzadko szuka ludzi na pewno dobrze dba o obecnych pracowników :)

Głowacki

(usunięte przez administratora) , ale się uśmiałem z tego coś napisał. współczuję matce która cie wychowywała bo ty (usunięte przez administratora)po prosu jesteś a każdy to potwierdzi z chłopakow

I znowu robi się (usunięte przez administratora) w tej \"cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ej\" firmie. Przez ostatni rok było w miarę dobrze. Można było się czegoś dowiedzieć i załatwić nie tak jak teraz gdzie trzeba o wszystko prosić. Żądamy powrotu (usunięte przez administratora) do biura!!!!!

****

Pzdr dla (usunięte przez administratora) z Norstec

sie ma. i jak dlugo (usunięte przez administratora) popracowaliscie w bergen??

dla większości ludzi pracujących jesteś (usunięte przez administratora) ponieważ te twoje kontrole pozbawiły ludzi nadgodzin, a tobie i tobie podobnym nie pasował rytm pracy ponieważ może całe życie chuchała na ciebie mamusia i nie musiałeś pracować fizycznie!!!!

strazak

dziekujemy za Twoje kontrole, teraz nie zrobimy juz zadnej nadgodziny dziekujemy Tobie bardzo nam pomogles!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Norstec AS - Ølsvågen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norstec AS