Budopol

Sędziszów

Opinie o Budopol

Marta

Czy może wziął ktoś udział we wspomnianej wcześniej przeze mnie rekrutacji? Na pewno została zatrudniona nowa osoba, bo w obecnej chwili Budopol nie szuka nowych pracowników. Informacje o przebiegu rekrutacji sa potrzebne nawet w takich momentach - oferty pracy pojawić się mogą zawsze.

Marta

W tej chwili firma prowadzi jedną rekrutacje - na stanowisko operator koparko - ładowarki, ładowarki teleskopowej. Czy ktoś z forumowiczów aplikował i wie, jakie dokładniej warunki są oferowane potencjalnemu pracownikowi?

Dasz

Aktualnie jest poszukiwany do Budopolu Kierowca kat. C lub C+E i ja mam pytanie, gdzie właściwie się robi taką kategorię E w sensie myślicie, że można dorobić to jakoś w firmie lub za jej pomocą czy sądzicie, że wcale i trzeba od razu z taką przyjść?

majka

Johnny wydaje mi się że trochę przesadzasz, budowlanka w polsce mimo kryzysów wszelakich ma się jak widzę całkiem nieźle, branża narzeka niustannie podczas gdy zleceń na rynku nie brakuje. i dlatego ja chcę wejść w budowlankę znowu, a wiem że wiosna to najlepszy okres na znalezienie pracy w branży, dajcie znać czy może Budopol szuka nowych ludzi

Marman

Powiedziałbym takie same słowa dla firm, które nie są pewne swego i nie wiedzą jaka przyszłość ich czeka. Może akurat Budopol z Sędziszowa jest przykładem ze zdecydowanie drugiego końca kija i oferuje dobre warunki, a pracowników najbardziej potrzebnych stara się przy sobie zachować? Takie zachowanie świadczyło by o dobrym, rozmyślnym biznesie.

kilok

Dosyc liche masz myslenie bratku z tego co widac. Jezeli firma generalnie rzecz biorac ma w powazaniu ustalenia i umowy, to dlaczego mialaby sieinaczej zachowywac w stosunku do pracownikow. Takie osoby w ogole nie powinny prowadzic dzialalnosci jezeli celem firmy jest niejasna sytuacja placowa, badz czerpanie zyskow cudzym kosztem.

johnny
@kilok 10.12.2014 12:00

tylko wiecie jak wygląda praca w budowlance prawda ? ciężko jest obecnie znaleźć firmy w pełni wypłacalne. Trzeba pracować dla liderów na rynku aby być pewnym swojej przyszłości i tego , że co miesiąc liczyć będzie można na wpływy na koncie. A tak to trzeba żyć w strachu nie wiedząc co może nas czekać...

?

[usunięte przez moderatora] dlaczego nie idziecie do sądu pracy .Ja juz dużo razy podawałem i pracowałem też na czarno i sąd przyznał racje nam tylko wiec3ej osób do tego i to ukrucić.Życzę powodzenia i wytrwałości .Nie nawidzę oszustów

damian

to prawda, jest niewypłacalny, [usunięte przez moderatora] z dala od budopolu i od tych dwóch, co nim zarządzają

mar

niestety to prawda [usunięte przez moderatora]

niestety wszystko co tu pisze to prawda. czytalem to wczesniej, ale nie uwierzylem. oszukał mnie tak samo.

luna

niestety to prawda, na radomiu oszukał około 25 ludzi w tym mnie. trzeba sie postawic i isc do sadu i koniec, nie wazne czy ktos byl na czarno czy nie, nie dajmy sie gnoic i oszukiwac, w koncu to sa ciezko zapracowane przez nas pieniadze.

były pracownik

Wszystko Potwierdzam [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

waldek

a widział ktos na oczy tego kaczmarskiego, na ktorego jest zarejestrowana firma??

colin

niestety to prawda, pracowalem u niego w radomiu, kapie po pare zlotych a pozniej okazuje sie ze wcale nie placi. przykre ze tacy ludzie sa na swiecie, napewno niezle sie dorobil na tym oszukiwaniu na ludziach, oni mu robia robote a on zgarnia za to cala kase

oszukany

taka rotacja jest w tej firmie ze masakra. wszyscy odchodza bo nikomu nie placi. [usunięte przez moderatora]Z daleka drodzy koledzy budowlancy, Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jozek

a zauważyliscie ze firma nie jest zarejestrowana na niego??? czyz to nie dziwne??????? budów wzial od cholery tylko z kazdej teraz wylatuje, bo nikt nie chce u niego robic za darmo

krol

tak, niestety to prawda. okrada ludzi z pieniedzy. tak to jest jak [usunięte przez moderatora] biora sie za firmy. widnieje juz w krajowym rejestrze dlugow i rejestrze nierzetelnych klientow, za chwilke to jego [usunięte przez moderatora] padnie i bedzie po chlopie .

Zostaw opinię o Budopol - Sędziszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budopol