Takt Sp. z o. o.

Bolesław

Opinie o Takt Sp. z o. o.

rg

teraz to oni szukaja informatyka- administratora sieci w woj. śląskim wazna jest m.in. znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server i Linux

wiesiek

Przestrzegam omijać szerokim łukiem firme takt z Bolesławia. Nie płacą na czas, obniżają pensje. Kierownicy beznadziejni co lepszy to ucieka. pozostali liżą tyłek prezesom i dyrektorom. Kradną płyty jak wlizie i póxniej handlują na giełdach. powinni produkować płyty chodnikowe a nie CD.Branża upadająca.Uciekać !!!

Nowy

Kolejne obniżki pensji. W moim 2-letnim stażu to już trzecia edycja.

Zostaw opinię o Takt Sp. z o. o. - Bolesław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takt Sp. z o. o.