Marczenko K.R.

Wrocław

Opinie o Marczenko K.R.

były prac.

Zgódź się bez wahania , przekonasz się do czego są zdolni :)

OKRADZIONY

No i tu się mylisz !!! Państwo M. mają prawo , umowy ,zobowiązania ....( usunięte przez administratora )! Wyzuci z poczucia przyzwoitości , bez honoru !Przyjdzie i na nich czas rozliczenia .

Okradziony

balso , znaleźli wyjście przepisali cały majątek na innych i wg prawa nie mają nic co można by spieniężyć , aby pospłacać długi !!! Nie mają nic : pieniędzy ................a nawet HONORU !!!

Okradziony

Jak jest szansa, że się rozjaśni i możecie pomóc to postarajcie się wypłacić zaległe wypłaty zasądzone prawomocnym wyrokiem sądowym , bo do tej pory czekamy na pieniądze . ZŁODZIEJE !!!!

Podwykonawcs

Ta firma to masakra mi nadal zalegają z płatnoscia nawet nakaz zapłaty nic nie daje tacy ludzie to podłosc zeby za swoje pieniadze walczyc...i nik nie moze z nim porzadku zrobic

miro

@łucja, oczywiście zmieniło się bardzo dużo, nawet nie wyobrażasz sobie jak wiele. Marczenko K R jest w upadłości od jakiegoś czasu, nie wyślesz więc tam CV bo już nie ma gdzie go wysyłac, firma nie działa, syndyk chyba spłaca wierzycieli i to by było na tyle po Marczenko K R. Pozdrawiam i powodzenia z szukaniem pracy gdzie indziej!

brak wynagrodzeń

Czy orientuje sie ktoś jak wygląda sprawa z upadłością Marczenko i z zapłatą przez syndyka wynagrodzeń?

Alfa

Może znaczną część stanowią pracownicy albo klienci niezadowoleni z usług świadczących przez tą firmę. Jednak patrząc na ilość głosów nie może to być przypadek, że firma ma więcej złych aniżeli dobrych opinii. Przydałoby się tylko dowiedzieć z czego to wynika, dlatego jak jakiś pracownik by się wypowiedział w tym temacie to byłbym wdzięczny.

Norin

Ocena profilu Marczenko tutaj na gowork.pl nie powala, 2/6 - ‎222 głosy, nie wiem, kto oceniał w prawdzie, ale chyba nie jest najlepiej.

fan kornelki

TAK WYMAGAJĄ DOŚWIADCZENIA-MUSISZ BYĆ ODPORNY NA BRAK WYPŁAT:)

lezly

napisz wiecej cos o tej firmie i ludzi oszukanych??????pare lat temu chcialem im dac dosc duzo pracy (dobrej pracy)zrezygnowalem i widocznie dobrze zrobilem,,pozd,,,

lezly

(usunięte przez administratora)Nie placenie dla ludzi zarobionych pieniedzy to straszne ,po co sobie robic wrogow na ulicy?????,ja podejrzewam ze po prostu nie maja pieniedzy na wyplaty a jak nie maja to nie powinni istniec,kiedys bylem tam w biurze i faktycznie siedzialo pare osob ktore nic nie robili ,z reszta bylo ich wiecej niz na warsztacie

okradziony 2

Nie oddadzą dorobili się na nas. Nie płacili nam bo wpłacali sobie na konto, żeby się zabezpieczyć.

okradziony

Super to będzie jak oddacie wreszcie ciężko zarobione przez nas pieniądze . Firma zeszła na psy przez waszą głupotę i stawianie na biuralistów zamiast na fachowców od produkcji !!! Nasze ''smarowanie''jest zbyteczne już wy sami zadbaliście o to by zhańbić nazwisko

Rysiek

Super firma ,dobrze płaca i na czas ,nie rozumiem kto pisze takie bzdury i po co ! Nam nikt nie zaszkodzi i na nic wasze smarowanie.

andrzej a

Nie polecam, syf, kiła i ubóstwo.najlepsze rozwiązanie to zamknąć to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u. (usunięte przez administratora)

mas

To zależy jaką wartość przedstawiasz. Jak się wycenisz na rozmowie na 2000 tyś, to zaproponują Ci 1700 + premia uznaniowa. Jak wycenisz się na 3000, to zaproponują Ci 2500+premia uznaniowa. O ile oczywiście spełnisz ich szerokie wymagania. Premia uznaniowa znika po 3 miesiącach i nie jest wypłacana i nie ma szans na jej wyegzekwowanie bo jest to premia UZNANIOWA.

herkules

no chodzi mi o konkrety ile oferują pomińmy że w kulki lecą ;)

mas

No właśnie takie :))

herkules

jakie wynagrodzenie oferuje ta firma \"Marczenko\" że mają problemy z wypłacaniem? Dzięki za odpowiedź pozdrawiam :)

wierzyciel

Czy możecie podać jakies namiary do syndyka, czy firma nadal mieści się na Kiełczowskiej??

Maks Kolanko

Ze względu na ogłoszenie upadłości wszyscy poszkodowani powinni skontaktować się z syndykiem masy upadłościowej, który obecnie zajmuje się zarządzaniem tej tzw. firmy.

były pracownik

Oto zapłata , zatrzymana przez was robotnikom , którzy zżęli pola wasze, krzyczy , a wołania żeńców dotarły do uszu Pana Zastępów. ( św Jakub 4,5) Nadchodzi czas rozliczenia , bądźmy cierpliwi , za nasze krzywdy zapłacą napewno !!! Do siódmego pokolenia odbijać im się będzie zło wyrządzone bliźnim .

tshyjk

i co już po wszystkim? a co z firmą? co z pracownikami?

były pracownik

P. Marczenko myślą,że jak pousuwają wpisy z opiniamii ludzi przez nich pokrzywdzonych to ich sumienie się oczyści ? Nasza krzywda widać nie tylko nas boli ? Mam nadzieję że wy też nie możecie spać po nocach .Poczucie winy was dusi ? Nie zbudujecie swojego szczęścia na krzywdzie czynionej ludziom, którzy uczciwie i ciężko pracowali.pan Bóg nierychliwy , ale SPRAWIEDLIWY !!!!!!

były pracownik

Ale paradoks proszę państwa - najlepiej na współpracy z tą firmą wyszły te osoby, które szybko dostały wypowiedzenia. Czasem opłaca się zostać zwolnionym z dnia na dzień :)

wścibski

Dzień dobry, czy ktoś będzie mógł mi powiedzieć co się stało, że firma przeniosła się na zakrzowską 19 we Wrocławiu?Dziękuję za informację.

lusia

Jak tam "najlepsza" na świecie firma? żyje?

były pracownik

Witam wszystkich, z informacji, które posiadam przeciwko firmie już toczy się stosowne postępowanie

BOTAK
@były pracownik 01.12.2011 21:20

Bylem krotko kierownikiem produkcji, ale jak zobaczylem, ze wysysaja z ludzi jak pijawki i kupuja nowe mercedesy to mnie krew zalewala ... Zostalem zwolniony ;) Jak moi poprzednicy i pewnie wszyscy po mnie ...

znawca
@BOTAK 28.03.2014 01:10

dzisiejsze merce to padlina, nie znają się na autach za grosz hehe

A jak teraz wygląda sytuacja z płaceniem za pracę??

?

Fajnie jest w firmie. Następne 4 osoby odeszły.

?

ja też nie narzekam na rynku pracy jest dużo ofert można zmieniać prace jak rękawiczki

Firma się rozwija w dynamiczny sposób. Że aż w ciągu miesąca odeszło 8 pracowników. Tak dalej dynamicznego rozwoju dla firmy.

a gdzie sie podzialy wszystkie wpisy na temat owej firmy?? tak ciekawie sie rozwijala dyskusja a tu patrze i tylko kilka wpisow. Jestem zasmucony bo bylo tak ciekawie, no coz pewnie wlasciciel pan(usunięte przez administratora)maczal w tym paluszki

A można się dowiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Produkcja czy biuro?

Rozumiem rozgoryczenie ludzi, ktorzy popracowali tam pol roku i sami odeszli albo ich odeszli, ale chcialbym przeczytac opinie ludzi pracujacych tam dluzej nz rok. A wiem,ze sledza watek :). Poprosze o wypowiedz

viking

mnie też korci

Zostaw opinię o Marczenko K.R. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marczenko K.R.