ING Securities S.A. w Warszawie

Katowice

Opinie o ING Securities S.A. w Warszawie

teraz szef

Pracowalem tam w Katowicach (2000-2003) 3 lata i dałem sobie spokój. Na średnim stanowisku ale z dużą odpowiedzialnoscią. Płacili mi 1000 zł na ręke, a opiniowałem projekty inwestycyjne na 20 mln zł. Niby korporacja a WSTYD !!! Duze wymagania (język, komp, wiedza, wykształcenie itp.) a nic w zamian od strony finansowej. Atmosfera w pracy ok, przyjazni i mili ludzie. Ale te zarobki - nie polecam.

Zostaw opinię o ING Securities S.A. w Warszawie - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Securities S.A. w Warszawie