Opinie o AB2pro w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB2pro. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AB2pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB2pro w Toruń

Czy w AB2pro są paczki/bony świąteczne?

Pawlo Nowy wpis

nie, ale są premie za przepracowany rok

Iwo Nowy wpis

Wiecie coś więcej o warunkach mieszkaniowych we Francji?

Praca Nowy wpis
@Iwo

Wynajmowane sa kampingi lub tak zwane zity. Czasem ujdzie a czasem trzeba byc w pokoju z jakims pijakiem. Co nie jest komfortowe; Najgorsze jest to ze wynajmowane mieszkania przez firme wcale nie sa maksymalnie 20 km jak to obiecuja a o wiele wiecej, a na paliwo nikt nie daje :/

prosze o informacje o tej firmie podaje maila a.opoka@op.pl

grzesiek
@anonymous

Bardzo ucziwa firma. Pracuje u nich juz dlugo i moge polecic z czystym sercem.

majster

Z całą pewnością firma która ma opinię dobrego pracodawcy nie pozwoliłaby sobie na kłopoty z wynagrodzeniem!!

@majster

Prosze o kontakt Panie Majster, jedynymi ludzmi ktorzi kiedykolwiek mieli problem z wynagrodzeniem to osoby ktore nie podaly numeru konta przed przelewem. Wszystkie przelewy sa robione przed 10tym. Czego poswiadczenie jestem w stanie Panu odeslac w wiadomosci prywatnej. Prosze o godnosc na ea@ab2pro.com

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AB2pro? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Witam pracowałem w tej firmie i niestety jedna wielka porazka zero zainteresowania pracownikami wszystko trzeba sobie samemu zalatwic godziny sie nie zgadzaja rozliczaja jak sami chca (usunięte przez administratora) i tyle w temacie nie polecam pod zadnym wzgledem

@pracownik

Dziendobry Panu, chetnie sie dowiem co poszlo nie tak i moze razem uda nam sie rozwiac problem z ktorym sie pan spotkal? Czasami brak komunikacji, lub zly przeplyw informacji moga powodowac roznie nieporozumienia. Prosze o kontakt telefoniczny lub na maila +33 6 65 37 16 27, ea@ab2pro.com Zalezy nam na dobrych relacjach z kazdym pracownikiem, jesli doszlo do jakichs naruszen chetnie sie tym zajme Pozdrawiam Mme Evans Chargée de recrutement AB2PRO Agence Toulouse

Piter

A ja jestem zadowolony z pracy przez tą agencję! Nigdy nie miałem problemu z wypłatą wynagrodzenia. Zawsze wszystko na czas, moja koordynatorka bardzo pomocna. Jak ktoś uczciwie przyjechał do pracy, można całkiem dobrze zarobić. Osobiście polecam.

andrzej wolski

Uwaga na ta firme, jest problem z wyplata wynagrodzen a jak chcesz dojsc swojego strasza sadem i zostajesz bez kasy. Unikac

@andrzej wolski

Panie Wolski, przegladam caly system i niestety nie pracowal pan u nas NIGDY! Pomylil Pan nazwy firmy ;) Pozdrawiam szef rekrutacji Alice Evans AB2PRO

Dziwię się trochę opiniom które czytam. Pracuję już parę lat w tej firmie i nie było nigdy żeby coś mi się nie zgadzało z wynagrodzeniem. Zaznaczam ze zawsze sam sobie potrafić policzyć ile zarobiłem w ciągu miesiąca. Znane mi są sytuacje że nie jednemu się nie zgadzało bo mieli problemy z liczeniem (szkoła się kłania). Praca po 43 godz. tygodniowo soboty, niedziele wolne. Możliwość odpracowania sobót by wcześniej wrócić do Polski. To prawda delegacji, diet nie ma ale trzeba ruszyć główka i zarejstrować się w urzędzie pracy po zakończonej umowie. Za każdy dzień kiedy jestem w Polsce mam placone 35 euro powtarzam za każdy dzień sobota i niedziela czyli około 1100 euro za miesiąc. Praca za granicą to nie przedszkole nikt nikogo za rękę nie będzie prowadził. Jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi. Chyba że jedzie się po to by wódkę chlać.

JASIEK62

Panowie powiem jedno pracowałem z wieloma firmami ale ta firma jest wyjątkowa pod względem oszustwa i matactwa obiecają bardzo dużo a dostaniesz jak najmniej stawkę godzinowa netto masz np.;10,50 a rozliczają z brutto to ile tobie zostanie z tego o dietach trzeba zapomnieć i kosztach dojazdu już nie pędne pisał o koordynatorkach ta są całkiem nie słowni ludzie jeśli ktoś chce wiedzieć więcej mogę podać swój numer lub emaila. UWAZAJCIE NA TA FIRME NIE POLECAM

@JASIEK62

poprosze o numer telefonu bo mam propozycje i nie wiem czy skorzystac a opinie jak widze nie za dobre ???? sprawa dość pilna bede wdzieczny za pomoc!!!!!!!!

jasiek 62

Witam panie i panów szukam osób które pracowały w tej firmie i zostali oszukani prosił bym o kontakt bo ta sprawę trzeba było załatwić prawnie raz na zawsze i przestrzec innych przed ta firma mój e-mail ew_dom_pol@wp.pl

JANUSZ 52

OMIJAJCIE TA FIRME WIELKIM ŁUKIEM TA FIRMA TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRET RAZEM Z KORDYNATORKAMI LEPIEJ NA KURONIOWCE NISZ Z TA FIRMA

Zostaw merytoryczną opinię o AB2pro - Toruń

AB2pro