AB2pro

Toruń

AB2pro

Opinie o AB2pro

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o AB2pro? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Dziwię się trochę opiniom które czytam. Pracuję już parę lat w tej firmie i nie było nigdy żeby coś mi się nie zgadzało z wynagrodzeniem. Zaznaczam ze zawsze sam sobie potrafić policzyć ile zarobiłem w ciągu miesiąca. Znane mi są sytuacje że nie jednemu się nie zgadzało bo mieli problemy z liczeniem (szkoła się kłania). Praca po 43 godz. tygodniowo soboty, niedziele wolne. Możliwość odpracowania sobót by wcześniej wrócić do Polski. To prawda delegacji, diet nie ma ale trzeba ruszyć główka i zarejstrować się w urzędzie pracy po zakończonej umowie. Za każdy dzień kiedy jestem w Polsce mam placone 35 euro powtarzam za każdy dzień sobota i niedziela czyli około 1100 euro za miesiąc. Praca za granicą to nie przedszkole nikt nikogo za rękę nie będzie prowadził. Jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi. Chyba że jedzie się po to by wódkę chlać.

anonymous

prosze o informacje o tej firmie podaje maila a.opoka@op.pl

JASIEK62

Panowie powiem jedno pracowałem z wieloma firmami ale ta firma jest wyjątkowa pod względem oszustwa i matactwa obiecają bardzo dużo a dostaniesz jak najmniej stawkę godzinowa netto masz np.;10,50 a rozliczają z brutto to ile tobie zostanie z tego o dietach trzeba zapomnieć i kosztach dojazdu już nie pędne pisał o koordynatorkach ta są całkiem nie słowni ludzie jeśli ktoś chce wiedzieć więcej mogę podać swój numer lub emaila. UWAZAJCIE NA TA FIRME NIE POLECAM

Tomek
@JASIEK62 18.02.2018 16:42

poprosze o numer telefonu bo mam propozycje i nie wiem czy skorzystac a opinie jak widze nie za dobre ???? sprawa dość pilna bede wdzieczny za pomoc!!!!!!!!

Witam pracowałem w tej firmie i niestety jedna wielka porazka zero zainteresowania pracownikami wszystko trzeba sobie samemu zalatwic godziny sie nie zgadzaja rozliczaja jak sami chca (usunięte przez administratora) i tyle w temacie nie polecam pod zadnym wzgledem

jasiek 62

Witam panie i panów szukam osób które pracowały w tej firmie i zostali oszukani prosił bym o kontakt bo ta sprawę trzeba było załatwić prawnie raz na zawsze i przestrzec innych przed ta firma mój e-mail ew_dom_pol@wp.pl

JANUSZ 52

OMIJAJCIE TA FIRME WIELKIM ŁUKIEM TA FIRMA TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRET RAZEM Z KORDYNATORKAMI LEPIEJ NA KURONIOWCE NISZ Z TA FIRMA

Zostaw opinię o AB2pro - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB2pro