AB2pro
4 7 14 5 1

Opinie o AB2pro

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Witam pracowałem w tej firmie i niestety jedna wielka porazka zero zainteresowania pracownikami wszystko trzeba sobie samemu zalatwic godziny sie nie zgadzaja rozliczaja jak sami chca (usunięte przez administratora) i tyle w temacie nie polecam pod zadnym wzgledem

Tak1Nie1

Rekomendacja
@pracownik 09.03.2018 18:30

Dziendobry Panu, chetnie sie dowiem co poszlo nie tak i moze razem uda nam sie rozwiac problem z ktorym sie pan spotkal? Czasami brak komunikacji, lub zly przeplyw informacji moga powodowac roznie nieporozumienia. Prosze o kontakt telefoniczny lub na maila +33 6 65 37 16 27, ea@ab2pro.com Zalezy nam na dobrych relacjach z kazdym pracownikiem, jesli doszlo do jakichs naruszen chetnie sie tym zajme Pozdrawiam Mme Evans Chargée de recrutement AB2PRO Agence Toulouse

Piter
 Opinia

A ja jestem zadowolony z pracy przez tą agencję! Nigdy nie miałem problemu z wypłatą wynagrodzenia. Zawsze wszystko na czas, moja koordynatorka bardzo pomocna. Jak ktoś uczciwie przyjechał do pracy, można całkiem dobrze zarobić. Osobiście polecam.

Tak1Nie
majster
 Opinia

Z całą pewnością firma która ma opinię dobrego pracodawcy nie pozwoliłaby sobie na kłopoty z wynagrodzeniem!!

@majster 15.06.2019 15:05

Prosze o kontakt Panie Majster, jedynymi ludzmi ktorzi kiedykolwiek mieli problem z wynagrodzeniem to osoby ktore nie podaly numeru konta przed przelewem. Wszystkie przelewy sa robione przed 10tym. Czego poswiadczenie jestem w stanie Panu odeslac w wiadomosci prywatnej. Prosze o godnosc na ea@ab2pro.com

andrzej wolski
 Opinia

Uwaga na ta firme, jest problem z wyplata wynagrodzen a jak chcesz dojsc swojego strasza sadem i zostajesz bez kasy. Unikac

Rekomendacja
@andrzej wolski 14.06.2019 20:36

Panie Wolski, przegladam caly system i niestety nie pracowal pan u nas NIGDY! Pomylil Pan nazwy firmy ;) Pozdrawiam szef rekrutacji Alice Evans AB2PRO

Opinia

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o AB2pro? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Opinia

Dziwię się trochę opiniom które czytam. Pracuję już parę lat w tej firmie i nie było nigdy żeby coś mi się nie zgadzało z wynagrodzeniem. Zaznaczam ze zawsze sam sobie potrafić policzyć ile zarobiłem w ciągu miesiąca. Znane mi są sytuacje że nie jednemu się nie zgadzało bo mieli problemy z liczeniem (szkoła się kłania). Praca po 43 godz. tygodniowo soboty, niedziele wolne. Możliwość odpracowania sobót by wcześniej wrócić do Polski. To prawda delegacji, diet nie ma ale trzeba ruszyć główka i zarejstrować się w urzędzie pracy po zakończonej umowie. Za każdy dzień kiedy jestem w Polsce mam placone 35 euro powtarzam za każdy dzień sobota i niedziela czyli około 1100 euro za miesiąc. Praca za granicą to nie przedszkole nikt nikogo za rękę nie będzie prowadził. Jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi. Chyba że jedzie się po to by wódkę chlać.

Tak2Nie

anonymous
 Opinia

prosze o informacje o tej firmie podaje maila a.opoka@op.pl

Tak1Nie
JASIEK62
 Opinia

Panowie powiem jedno pracowałem z wieloma firmami ale ta firma jest wyjątkowa pod względem oszustwa i matactwa obiecają bardzo dużo a dostaniesz jak najmniej stawkę godzinowa netto masz np.;10,50 a rozliczają z brutto to ile tobie zostanie z tego o dietach trzeba zapomnieć i kosztach dojazdu już nie pędne pisał o koordynatorkach ta są całkiem nie słowni ludzie jeśli ktoś chce wiedzieć więcej mogę podać swój numer lub emaila. UWAZAJCIE NA TA FIRME NIE POLECAM

Tomek
@JASIEK62 18.02.2018 16:42

poprosze o numer telefonu bo mam propozycje i nie wiem czy skorzystac a opinie jak widze nie za dobre ???? sprawa dość pilna bede wdzieczny za pomoc!!!!!!!!

jasiek 62
 Opinia

Witam panie i panów szukam osób które pracowały w tej firmie i zostali oszukani prosił bym o kontakt bo ta sprawę trzeba było załatwić prawnie raz na zawsze i przestrzec innych przed ta firma mój e-mail ew_dom_pol@wp.pl

JANUSZ 52
 Opinia

OMIJAJCIE TA FIRME WIELKIM ŁUKIEM TA FIRMA TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRET RAZEM Z KORDYNATORKAMI LEPIEJ NA KURONIOWCE NISZ Z TA FIRMA

Zostaw opinię o AB2pro - Toruń