Czupryn Serwis Edyta Czupryn Skowrony 17, 14-407 Godkowo

Skowrony

Opinie o Czupryn Serwis Edyta Czupryn Skowrony 17, 14-407 Godkowo

none

Jeżeli chcesz iść do Tego Pana do pracy to ostrzegam iż telefon lepiej zostawić w domu ! ponieważ nawet w trakcie Twojej 15 minutowej przerwy nie możesz odbierać ani dzwonić bo Szefowa z pracy Cię wywali ! Żal naprawdę odradzam ! może Szef jako Szef jest OK ! ale Szefowa to już nie warta komentarza jest ! Bo jak to ta Pani powiedziała że jak kończyła szkołę to telefony komórkowe dopiero wchodziły do użytku i nie jest przyzwyczajona do rozmów w trakcie pracy ! A tu się okazuje że nawet podczas przerwy nie możesz rozmawiać bo tracisz czas ! hahaha żenada

Zostaw opinię o Czupryn Serwis Edyta Czupryn Skowrony 17, 14-407 Godkowo - Skowrony

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czupryn Serwis Edyta Czupryn Skowrony 17, 14-407 Godkowo