Ekran

Stary Sącz

Opinie o Ekran

Zadowolony!

Za co wyleciałeś fikcyjny Rafale? Za picie, kradzież czy nieróbstwo???!!!

roak
użytkownik zarejestrowany

hej, jakieś moze nowe rekrutacje bea sie teraz szykowac czy nie bardzo?

brackets

Zgadzam się,byłem pracownikiem EKRANU ,pracownik jest tam mniej wart niż zero,najniższa krajowa,dużo warunków szkodliwych bez rekompensaty,praca na wysokościach bez zabezpieczeń,nakaz wyjazdów bez zapowiedzi pod grożbą zwolnienia,obcinanie godzin,kary pieniężne,wypłaty z dużym opóżnieniem,zaniżone zagraniczne diety itp.mozna wymieniać dlugo,ogólnie odradzam pracy w tej firmie szkoda zdrowia i czasu.

kros

Witam, w stu procentach zgadzam się z poprzednikami. Wszystkim szczerze odradzam pracę w tej firmie. Pracownik na każdym kroku jest robiony w przysłowiowego balona. Kodeks Pracy jest tam łamany notorycznie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie bardzo często płaci się tam zaliczkowo. Wypłaty nie są terminowe - często trzeba czekać kilka miesięcy. Godziny z delegacji są obcinane bez wiedzy pracownika. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!

bez przesady nie była tam aż tak źle a napewno nikt nikogo nie scigal w pracy

Krystian111

Zgadzam się z poprzednikiem. Mogę jedynie dołożyć tyle, że pracownik jest traktowany jak wróg, którego trzeba "trzymać krótko". Każdy krok pracownika jest sprawdzany. Słowo "PREMIA" tutaj nie istnieje!!!!!

Doświadczony

Witam. Jeżeli chodzi o pracę w firmie PPHU EKRAN w Starym Sączu, to nikomu NIE POLECAM tej firmy. Szef ma bardzo "duże" plany o których dużo mówi ale na gadaniu zazwyczaj się kończy. Jeżeli chodzi o wypłatę, to oczywiście każdy dostanie oficjalnie najniższa krajową a oprócz minimalnej możesz liczyć na parę stów ekstra i nic po za tym. Na wypłatę nieraz trzeba czekać po 3 miesiące i to jeszcze obcina godziny. Firma jest strasznie zadłużona, praktycznie wszędzie gdzie sie da, to mają zaległości. Jak pracujesz przez 6 dni w tygodniu + delegacje, to może uda ci się zarobić w okolicach 1900 zł TOTALNA PORAŻKA I NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!

Zostaw opinię o Ekran - Stary Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekran