C&R

Nordhorn

Opinie o C&R

Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego ci co pisza te zle opinie o innych nic zlego o sobie nie napisali, czy sa tak idealni?. To prosze mi powiedziec co zrobilibyscie gdybyscie byli szefem i przyjelibyscie pracownika, ktory w pierwszym dniu pracy dostal ubranie robocze o wartosci 130,-€ i 100,0€ zaliczki i juz w drugim dniu pracy znika?. Nie jest to jedyny przypadek zlego postepowania polskich pracownikow w niemieckiej firmie. I jakos niemieccy szefowie nie wyzywaja was na tym forum.

Zostaw opinię o C&R - Nordhorn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&R