German Polish Job Center Sp. J.

Opinie o German Polish Job Center Sp. J.

KTO JEDZIE NA PŁATKI DO MONACHIUM?!?!?!? 16.11.2015r mam mieć wyjazd jedzie ktoś tam może wiecie coś więcej na temat tej oferty proszę o jakieś informacje na temat tej oferty na forum lub meil prz-buk@wp.pl

Patka

a skąd macie namiar na ta prace przy płatkach w Monachium?

@Patka

Patka, ja znalazłam ją na money.pl, jednak już jest nieaktualna.

lukas1988
@Patka

Czesc potrzebuje iformacje na temat pracy przy płatka w monachium prosze o odpowiedz

domdai25
@lukas1988

Nie mowcie ze to fikcja tez wplacilam wczoraj pieniadze na jakiegos tima simson kordynator daniel wysocki do wgladu niby umowa 4tego grudnia podpisanie 8ego i praca 9tego.

grizzly

Siema.wybiera sie ktos na komisjonowanie w okolce hanoveru?od 16.11 mam rozpoczac tam prace

Kto wybiera sie 16 listopada do pakowania płatków cos więcej o tej firmie

@Piotr

Miło wiedzieć, że nie tylko ja się wybieram :) Szkoda tylko, że jest tak mało informacji na temat tej pracy.

@Piotr

Ja się PIOTRZE wybieram. Może jest nas więcej? HALO!?!?!? KTO JEDZIE NA PŁATKI DO MONACHIUM?!?!?!?

@Piotr

Witam ktoś się wybiera do Monachium 16 listopada? Ktoś coś wie na temat pracy tam? Dokonywania przelewów na niemiecki rachunek(usunięte przez administratora) Samson za mieszkanie za pierwszy tydzień?

A do Monachium nikt się nie wybiera? :(

mała
@Monachium

TAK A MASZ UMOWE WSTEPNA PRZESLALI CI? BO JA MAM ECHO...

MarekPo

Jak jest z pracą, mieszkaniem i wypłatą w ofercie pracy "Komisjoner książek w Erfurt? Pracował tam ktoś? Proszę o odpowiedź

linka

Ja sie wybieram na komisjonowanie 16.11, wybiera sie ktoś ?

24 listopad?ja mam 16 jechać

gabi

witam, jestem w Erfurcie już od września,wszystko póki co w porządku, mieszkania fajne (nawet pokoje dwuosobowe), godzin dużo, ale praca nie jest ciężka.Od 2 tygodni to już w ogóle jest super bo mamy koordynatora na miejscu, we wszystkim pomaga.

@gabi

czesc przy czym pracujesz?

do gabi
@gabi

jak możesz gabi to podasz mi swój e-mail w celu uzyskania kilku informacji?

...
@do gabi

na co sie wybierasz?

Patka
@gabi

Hej napisz jak Ci się pracuje? i jakie warunki mieszkaniowe ile osobowe pokoje /?z góry dzięki za info

prosze o wszelkie opinie do pracy,oraz warunków mieszkalnych do Erfurt,przy pakowaniu ksiazek.

@ja

Witam wybierasz sie na komisjonowanie? ja mam czekać do czwartku na tel czy sie dostałam

@ja

hej jesli posiadasz informacje na temat tego wyjazdu i zakwaterowania to napisz na karolb42@wp.pl bo też się wybieram 24.11 czekam na info

@ja

Hej posiadasz juz info na temat pracy w Erfurt daj znać

@ja

hej dostałam telefon i mam jechac prawdopodobnie w poniedziłek na co sie wybierasz?

eve23
@karol

hej Ty jedziesz 24 listopada? ja 16 wiecej info mam dostac w czwartek

@kati

Hej widzę ze jednak kilka osob jedzie w to samo miejsce ja tez jadę na komisjonowanie tylko że w terminie 24.11 jak wszystko będzie ok kati daj jakiś namiar na siebie to dasz znać jak będziesz wcześniej niż ja. Pozdro

@eve23

Hej taki mam plan wyjazdu jutro potwierdzam datę i zobaczymy co dalej jak byś była wcześniej to daj znać jak tam jest w tym Erfurt mozesz pisać na karolb42@wp.pl będę wdzięczny. Pozdrawiam

Monachium

Dziękuję za informacje. Będę wdzięczna, jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś informacje. :)

Monachium

Witam. Czy ktoś pracował w Jobcenter w Monachium? Interesują mnie opinie na temat pracy pakowacza płatków.

magda

Ja tez jadę na 3.11. zapraszam do kontaktu na maila margarethe1989@gmail.c. com

anka17

dla nowej-tak pierwszy raz,ale jezeli juz bylas tam to napisz cos prosze.odp dla rafała oferta jest na gpjc łódz

@anka17

ja tez jade pierwszy raz i mam mieszkac w jakimś pensjonacie a ty? za bardzo nic nie wiem jak tam jest,mam pracowac na filetowaniu

anka17

witaj nowa,jezeli to nie tajemnica to napisz z jakiego miasta jedziesz,pozdr anka

z wrocławia jade z 1 panem

z wrocławia jade z 1 panem a pani pierwszy raz tam jedzie

maciek65
@nowa

jeśli uważasz że pokój 2m na 3m z łóżkiem piętrowym nadaje się do normalnego funkcjonowania i odpoczynku po pracy to życzę ci powodzenia. Mnie dzięki bogu na chleb nie brakuje bym musiał się tak poświęcać. U mojej siostry pies ma kojec większej powierzchni

Rafal

A skąd wzieliscie ta ofertę na filtrowanie drobiu?

krystyna1969

ja akurat byłam na filetowaniu piersi, inni na skrzydełkach, udkach.Trochę też byłam na pakowaniu na tacki.Tempo pracy - znośne.Osoby bez doświadczenia sobie spokojnie radziły.

@krystyna1969

dziękuje za odp. czy z tym mieszkaniem jest aż tak żle jak pisze (posk)

krystyna1969

witam, 2 lata temu wyjechałam przez nich na filetowanie drobiu do Magdeburga, wszystko się sprawdziło, co mówili przez telefon. Zatem bez obaw, gdyby nie to, że znalazłam pracę tutaj na miejscu w Rzeszowie, pewnie wyjechałabym jeszcze raz.

@krystyna1969

Pani Krystyno czy moze pani coś napisać na temat pracy ;jakie tempo,co kobiety robią na taśmie jakie elementy wykrawają. Będe wdzięczna za odp

nowa

Witam. BARDZO PROSZE O INFORMACJE O PRACY W NIEMCZECH W MAGDEBURG PRZY PRODUKCJI. ROZBIÓR LUB FILETOWANIE DROBIU.

b

witam wybieram sie do pracy na filetowanie drobiu do niemiec czy ktos tez jedzie

@b

tak ja mam jechac na 3 .11

ja tez jade na 3 listopada

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.