GOLDFRUIT

Wólka Gołoska

Opinie o GOLDFRUIT

Henry

Jaka jest przyczyna takiej ciszy? Czy dobrze się pracuje? Warto aplikować?

Joanna

@ex - czy wyjaśniła się kwestia z zaległym wynagrodzeniem? Jak wygląda aktualna sytuacja w GOLDFRUIT? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

wola

a ta firma to gdziekolwiek w ogóle ma swoją w internecie witrynę?

z daleka

Przed popełnieniem błędu jakiejkolwiek współpracy z tą "firmą", zachęcam do odwiedzenia Inspekcji Pracy. Komornicy w Grójcu i Warszawie również dobrze znają tę "firmę" (np. Komornik Sądowy P. Bukszewicz i wielu innych), o sądzie rejonowym (ul. Marszałkowska, Wydział Pracy) już nie wspominając. Dostałeś pieniądze z opóźnieniem? To luksus, większość nie dostaje zapłaty wcale!

ex

Śmiem twierdzić, że pozytywne opinie firma Goldfruit wystawiła sobie sama. Praca tam kończy się brakiem wynagrodzenia i sprawami w sądzie-można sprawdzić. Rzeczywiście, w najlepszym wypadku są duże opóźnienia w płatnościach za faktury, ale często po prostu sprzedawca/sadownik nie dostaje zapłaty za swój towar. Podsumowując: nie polecam.

kontrahent

Uwaga! Nie można od tej firmy odzyskać pieniędzy za towar! Nie płacą i wymigują się od zapłaty!!!!

ktoś112233

UWAGA!!!!Omijać firmę wielkim łukiem!!!Towar biorą z wielką ochotą a pieniędzy nie płacą!!Najgorsza FIRMA jaką poznało się!!Uważajcie ludzie i nie współpracujcie!!

pracownik04

nie polecam, placą nie w termin nie tylko pracownikom, ale i sadownikom. Wymagają to, czego się nie da zrobić. Wciąż nie otrzymałem pensję.

chaos wewnętrzny. niewiele na piśmie. Zastanowię się,zanim zatrudnię się w podobnej firmie.

aliska

świetna hurtownia, fajne ceny, masa towaru do wyboru, współpraca układa się bardzo dobrze

Maaarcin

Ja też muszę przyznać że okej. Zamawiam stamtąd do swojego sklepu i jak na razie wszystko jest OK. Na czas, owoce świeże więc daje plusa!

@Maaarcin 17.08.2014 00:39

do sklepu?

Kasia

Jak dla mnie bardzo fajna firma. Maja konkretna tabelkę, jakie owocki i warzywa są dostępne w której porze roku. Konkret. I świeżość :)

Zostaw opinię o GOLDFRUIT - Wólka Gołoska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOLDFRUIT