Budownictwo Przemysłowe - Jan Gworek

ok

megaelektryk

Praca ok.

marcela

Mój mąż pracuje w tej firmie jako cieśla już kilka lat. Wypłata jest w terminie. Budowy mają ostatnio niestety po całej Polsce rozrzucone. Zjazdy co dwa tygodnie. Nie jest źle. Chłop zadowolony z pracy. Więc OK. Tylko by budowy trafiały się bliżej.

muzyk

firma jest podwykonawcą. Widzę że chłopaki mają dobrze. Polecam.

jankes

pracowałem kilka lat w tej firmie. Polecam jeśli chcesz nabrać doświadczenia w branży. Idzie się wiele nauczyć.

flap

Zgadzam się z przedmówcą, dla chcącego nic trudnego.

niemarudź

Pracuje w tej firmie prawie od początku i nie mam pojęcia co Ci nie pasuje. Może fakt, że za spożycie alkoholu w pracy zostałeś zwolniony. Normą w tej firmie jest fakt, że zatrudniane są osoby, które nie mają z tym problemów. Pewnie po prostu byłeś nieodpowiedzialny i zostałeś zwolniony. Ja na warunki pracy nie narzekam. Wypłata w terminie co najważniejsze. Przez cały rok praca. Co prawda może i nie na miejscu ale taka jest specyfika tej branży. Jak chce się pracować na stałe w jednym miejscu to polecam cukiernie lub piekarnie. Nikt nikogo nie zmusza do pracy.

@niemarudź 06.10.2014 09:05

Traktują bardzo dobrze! Współpracuję z nimi na co dzień. No chyba że chcesz mieć BAR w pracy przy chodzących nad głową maszynach. Jak tak chcesz pracować to leć do agencji jakieś.

@niemarudź 06.10.2014 09:05

Spadaj. Jedź z Inventem zobaczych jak traktują pracowników !!!!!

Angel

Może i jakość wykonywanej pracy jest na poziomie celującej ale szkoda że nikogo nie interesuje to jak traktują pracowników.

Zostaw opinię o Budownictwo Przemysłowe - Jan Gworek - Włosienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budownictwo Przemysłowe - Jan Gworek