Opinie o Abbau Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abbau Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abbau Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbau Polska w Poznań

Lidia

Czy tylko przez formularz można składać aplikację do abbau polska? Widzę, że poszukują zbrojarzy, cieśli szalunkowych, betoniarzy, majstrów budowy. A ktoś z Was składał inaczej Cv? Udało się w inny sposób, niż przez formularz dostać pracę?

@Lidia

Spokojnie mozna zadzwonic i porozmawiac,nie trzeba odrazu skladac formularza lepiej bezposrednio zadzwonic i sie umowic na rozmowe.Pozdrawiam

Lidia

Dokładnie @grzegorz brygadzista saab jakie są twoje doświadczenia? Polecasz czy nie i dlaczego? Forum musi służyć do wymiany rzetelnych, merytorycznych opinii i każda opinia powinna być uargumentowana.

obecny pracownik

Firma godna polecenia,wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i wykonywanej pracy,Pieniążki regularnie na koncie,zakwaterowanie za granicą nieodpłatne w pokojach po 2-3 osoby.Atmosfera w pracy bardzo koleżeńska a starsi koledzy pomocni w każdej chwili.Pozdrawiam wszystkich pracujących i tych którzy chcą tutaj pracowac

grzegorz brygadzista saab

Polecam firme abbau

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grzegorz brygadzista saab

Nie polecam firmy abbau

kolega
@Grzegorz brygadzista saab

??? To polecasz czy nie polecasz Grzesiu?Jeśli nie to dlaczego bryg.firmy:)

B-K

Witam, Czy ktoś potrafi wypowiedzieć sie o firmie jak jest naprawde ?. Znalazłem ciekawe ogłoszenie na Zbrojarza w tej firmie, nie ukrywam, że w gre wchodzi zmiana miejsca zamieszkania ( miasta, województwa ) i chciałbym się dowiedzieć czy warta jest skórka wyprawki ?. Oczekiwania firmy na stanowisku zbrojarza spełniam, tylko czy to co firma oferuje to prawda np. możliwość uzyskania zakwaterowania ?. Co jest dla mnie istotne. Pracy sie nie boje, leserem nie jestem, z zaangażowaniem nie ma problemu, tylko czy warto. Pozdrawiam

@B-K

Witam.Jeśli chodzi o pracę w Poznaniu i okolicach firma załatwia zakwaterowanie dla pracownikow( trochę w okresie zimowym mniej pracy było)Jeżeli chodzi o pracę za granicą zakwaterowanie jest również( praca praktycznie cały rok)Pracuje za granicą i nie narzekać.Pozdrawiam kolegów zainteresowanych pracą

antola

a czym tak bardzo kolego jesteś zaskoczony? dodam też że ja osobiście nie szukaam pracy stricte fizycznej, wiem że na odlewni żeliwa u was mogę sobie nie poradzisz, czy polecacie więc jakieś stanowisko za biurkiem u was?

nowy

Jak najbardziej godna polecenia firma,praca ok płacą ok na czas .Jestem nowy 2 miesiące prac ty i bardzo miłe zaskoczony.

xxx

Dla zainteresowanych-praca od 6-18,dwie przerwy 45 minut,stawka za miesiąc mają od 1650 do 2500 w zależności od umiejętności.Mieszkanie daje firma,jest ok Wypłaty od wielu lat zawsze na czas.

obecny pracownik

Przyjmują stolarzy-ciesli szacunkowych,zbrojarzy jak i ciesli-betoniarzy na produkcję.(teł (usunięte przez administratora)6) do biura ,a jak chcesz CV możesz też wyslac.Najlepiej przedzwon

obecny pracownik

Przyjedz i zobacz-napewno nic nie stracisz,a jak pokazesz ze jestes dobrym pracownikiem to tylko zyskasz.Pozdrawiam

Witam wszystkich zainteresowanych opiniami o tej firmie i pracy w tej fimie.Jestem tu nowy od okolo roku czasu i moge tylko wyrazic pozytywne opinie,nie wiem skad tutaj czasami takie zle opinie o pracy placy i wlych warunkach mieszkaniowych.Warunki to sa takie jakie sami sobie stworzymy i jak sami posprzatamy.Widocznie wczesniej bylo tutaj inne "towarzystwo"Jesli chodzi o prace i czas pracy to tak jak w biurze informowali a placa dla mnie jest satysfakcjonujaca,pieniazki na koncie zawsze okolo 10 nastepnego miesiaca.Firma OK

nowy pracownik

Witam,widze tu opinie na temat tej firmy z kilku lat ale chyba wiekszosc albo wszystkie dotycza ich jednego werku- a moze inaczej ostatniego Betonwerku jaki maja i w jakim ja pracuje od jakiegos czasu.Moge tylko powiedziec z tego co slyszalem i co tutaj wyczytalem ze naprawde wiele sie zmienilo i to na dobre i w kwestii pracy i wynagrodzenia.Jesli jestes fachowcem to zarobisz dobrze albo bardzo dobrze.Tyle moge powiedziec-napisac z mojej strony

misiowaty

proszę o jakas wiarygodna opine o firmie abbau polska,bo zamierzam tam pracować i otrzymywac uczciwie zarobione pieniądze,z góry dziekuje

nowy pracownik

tomek@ Pracuje na produkcji z cieslami -betoniarzami,jeśli chcesz to podejdz i popytaj.Teraz maja dużo zleceń i przyjmują do pracy także zbrojarzy

nowy pracownik

Witam.Jestem w tej firmie nowy od dwóch miesięcy.Z tego co zauwazylem jest ok,dużo pracy ale na spokoju, zarobek jak na początek ok ,praca od 6-18 czasem 19.z tym ze oni maja dwie przerwy po 45 min??ale może i to dobre dlatego ze mieszkania maja zaraz przy zakładzie.Jest ok napoewno lepiej jak w Izo... a nawet Bu....przede wszystkim większe zarobki.

Witaj.Jeśli pytasz o zarobki to zależy czy jesteś samodzielnym cieśla lub zbrojarzem to 1700 powinieneś zarobić jeśli do pomocy minimalna to 1500 oczywiście mieszkanie daje firma ale jakbys chciał to możesz sobie zamieszkać sam czy z rodzina.tez są takie osoby ci tak mieszkają i tu pracuna

janek

no ale wiesz jakie masz doświadczenie to jednak się liczy i nie ma tak, że jest konkretnie tyle ile się wyrobi, ale jeszcze mnie zastanawia to czy na pewno nie jest tak, że ma być jak tak piszą. sam już się gubie w tych wpisach i nie wiem co finalnie trzeba zrobić, zeby się do nich dostać, czy to wykształcenie czy doswiadczenie się liczy?

jjj

Tak,dużo sie zmienilo.kazdy pracownik ma swój pokój,sprzątać nie tfzfbs przychodzi sprzątaczka.dzień pracy to tylko 8godz.w soboty płatne podwójne.prscownicy dowożeni są do pracy rykszami(bo to tylko na druga stronę ulicy,czyli bus nie jest potrzebny).nikt nie cwsniakuje i nie krzyczy.jesli nie ma pracownik ochoty w danym dniu pracować wszyscy chętnie przejmują jego obowiązki.normalnie tina -rodzina..zarobki minimum 1500€..

ciasny wiesiek
@jjj

Co ty piejdolisz?? Jakie 1500euro ?? Jakie 8 godzin pracy..... 14 to minimum i jeszcze przerwy odliczanie barany

nowy
@ciasny wiesiek

A jak dlugie sa te przerwy ze odliczaja?Bo chyba nie 15 minut...z tego co wiem to przerwa trwa od 45 minut do 1 godziny,wiec dlaczego mialaby byc wliczana do czasu pracy?

@ciasny wiesiek

A Ty to wlasnie bzdury wypisujesz za bzdury???Ja jestem i pracuje i jestem bardzo zadowolony i z warunkow mieszkaniowych a przede wszystkim z finansowych.Pracuje kilka lat w tej firmie i pieniazki zawsze na czas a ostatni to sie bardzo poprawilo i to znacznie.Jesli jest ktos fachowcem i zna sie na pracy to nie ma problemow zadnych

jjj

Zostaw merytoryczną opinię o Abbau Polska - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbau Polska?

Kandydaci do pracy w Abbau Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbau Polska
3.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Drogowców 22
    60-447 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042