Falcon Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Falcon Group Sp. z o.o.

wiola

wczesniej mieli bardzo duzo ofert pracy miedzy innymi poszukiwali kobiety i mezczyzn do pracy na produkcji, praca az taka ciezka nie jest, znajomi nie narzekają.

bydgoszcz

Praca dla idiotów lubiących pracować 'pod' idiotami. Ciężko, warunki masakryczne, szczególne jak na stawkę. Gorąco, smród plastiku i brak jakiegokolwiek bhp. Omijać szerokim łukiem. Naprawdę za taką stawke można znaleźć normalną pracę w Bydgoszczy.

terenowy

PPD jest niewypłacalna współczuje terenowym i jeszcze jedno nie ma nawet kontaktu telefonicznego do reprezentanta

nick

tzn - istnieje ale nie prowadzi rzekomo takiego typu działalności.

szeryf

Płacą z dużym opóźnieniem. Stawki spadają . Poza tym firmy ponoć już nie ma zobowiązania i umowy przejęła PPD sp. z o.o. A tu 7 grudnia nabór ....ciekawostka. Raczej ze względu na duże rotacje pracowników widocznie coś jest nie tak.

Zostaw opinię o Falcon Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falcon Group Sp. z o.o.