Sklep Chata Polska

Tarnowo Podgórne

Opinie o Sklep Chata Polska

lany

witam serdecznie. Jeśli chodzi o pracę w sklepie chata polska to nie różni się ona niczym praktycznie od innych w tej branży obecnie dostępnych. Jedyna różnica między polską chatą a innymi sklepami ogólnospożywczymi jest taka że tutaj sprzedaje się produkty z polskim kapitałem

ajer

Aktualnie Chata Polska w Tarnowie Pdg poszukuje pracowników.szczegóły u kierownika sklepu:).wisi nawet kartka na drzwiach o zatrudnieniu

klientka.

większy i fajny sklep , ale oświetlenie słabe , wchodzi się i od razu chce się spać a nie robić zakupy:D bez konkretnej listy zakupów nie ma tam po co iść bo połowę się zapomni:D

kura pazurem

miła obsługa, dużo towaru , mogłoby być troszkę taniej :D

Zostaw opinię o Sklep Chata Polska - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Chata Polska