Solar-bin Ductum

Rzeszów

Opinie o Solar-bin Ductum

zatrudniają przeważnie młodych ludzi w wieku 20-24lata. którzy rok popracują i uciekają . bo nie wytrzymują panującej hierarhii i sposobu podejścia do róznych rzeczy. A kwestia nadgodzin, - nikt na nie nie chce zostawać , pracownik nie jest informowany przed ich rozpoczęciem tylko MUSI ZOSTAĆ az ROBOTA ZOSTANIE WYKONANA często 1-2 GODZ W NOCY,,,,większa ilość osób nie chce nadgodzin, a musi zostawać w pracy bo mu kazą i musi zrobić wszysko do końca, nikt go nie informuje przed zakończeniem swego czasu pracy zeby został, tylko musi [usunięte przez moderatora] do oporu!!!

Zostaw opinię o Solar-bin Ductum - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solar-bin Ductum