zajda

Konstantynów Łódzki

Opinie o zajda

poszkodowana

nie wiem jakim sposobem ten zakład dostał pozytywną opinie !!!! byłam pracownikiem tego zakładu przez 7 lat i nie powiem o nim dobrego słowa. Zaległości w wypłacaniu wynagrodzenia (od 06.2010 do obecnej chwili nie wypłacił pracownikom wynagrodzenia,nie odprowadzał od 2008 roku składek ZUS i PZU .Wszyscy pracownicy wygrali sprawy w sądzie o wynagrodzenie i teraz właściciel ma na karku komornika. Ta sprawa była również nagłaśniana przez media o nieuczciwym pracodawcy.Co za [usunięte przez moderatora] wystawił "Zajdzie" tak fałszywie chwalebną opinie?

Zostaw opinię o zajda - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zajda