ELEKTRA GW

Opole

Opinie o ELEKTRA GW

Andrzej

Na temat tej firmy mogę powiedzieć dużo mimo że współpracowałem z nią niespełna pół roku. Właściciel p.Grzegorz to naprawdę spoko gość bo jest co ja bardzo cenię po prostu słowny. Zawsze było tak jak się umawialiśmy i nie ważne czy płacić mało czy dużo - było tak jak było umówione bez kiwania na koniec roboty że projekt na stracie i takie tam Polecam i firmę i gościa / sam jak wróce do kraju to pewnie od razu uderzę do nich po jakieś zlecenie.

Zostaw opinię o ELEKTRA GW - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTRA GW