Schenck Process

Opinie o Schenck Process

jejej

Jeśli ktoś uważa, że praca to ma być sanatorium, to z pewnością tak napisze jak mój szanowny przedmówca. Ja oceniam swoją długolenia pracę w firmie Schenck zupełnie inaczej. Możliwość nauki, zdobywania doświadczenia, zmierzenia się z najróżnorodniejszymi problemami. Trzeba łączyć wiedzę z wielu różnych dyscyplin. I co tu dużo mówić poradzić sobie z techniką sprzed 20 lat i ze sprzętem i oprogramowaniem XXI wieku. Nie pracuję już w tej firmie od kilku lat, ale absolutnie nie mógłbym się zgodzić, że był to czas stracony. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś był to naprawdę fajny zespół ludzi i organizacyjny fenomen ze swoimi drobnymi w sumie wadami i słabościami ale gdzie ich nie ma? Chyba tylko tam, gdzie nie ma ludzi:)) Z pewnością nie jest to zajęcie dla lubiących ciepłe kapcie i obiadek w domciu codziennie o 17.

gość

Nie polecam. Tryb pracy nie normowany, brak płatnych nadgodzin, dla kogoś kto lubi widzieć rodzinę w weekendy oraz spędzać tygodnie w podróży lub po hotelach. Brak konkretnych obowiązków, możesz być jednego dnia inżynierem, drugiego murarzem - tynkarzem - akrobatą a trzeciego hadndlowcem realizatorem. Poprostu serwis, nie wiesz kiedy cię rzucą w Polskę, gdzie oraz na ile. Brak profesjonalnych szkoleń, dwa, trzy miesiące nauki, a potem świecisz oczami u klienta na temat urządzeń sprzed 20 lat Generalnie firma dla kawalerów, rozwodników, ludzi lubiących życie na walizkach.

Zostaw opinię o Schenck Process - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schenck Process