Indrax sp.z o.o.

Zabrze

Opinie o Indrax sp.z o.o.

Ala

Zwalniają jak im sie podoba. Szef wyżywa sie na pracownikach za słabe wyniki. Organizacja i administracja firmy słaba. Nudna ale mało męcząca praca.

Kulka

W firmie przepracowałam kilkanaście lat i możliwości dla osób chcących się uczyć są w zasadzie nieograniczone. Gorąco polecam, wspaniały fundament pod rozwój dalszej kariery.

Krystyna

Moze jak sie zmieni pani rzadzaca tam to bedzie lepiej bo bylam tam dwa dni i odnioslam wrazenie jak by tam pracowala za kare i z wielka laska w czyms pomogla nie da sie w takiej atmosferze pracowac

Halina

Ten zakład to jest porażka. Nie radzę podejmować tam pracy.

Ewelina

No jasne da się zarobić chyba jak na godzinach się oszukuje kierownictwo niech lepiej sprawdza godzin pracowników wyjdzie na tym pewnie na plusie ☺

Lala

Praca w firmie INDRX jest ok zarobki sa w miare dobre atmosfera tez jest super soboty napewno nie sa obowiazkowe pracy jest bardzo duzo i polecam ta firme zarobic napewno mozna ja tam pracuje i jestem bardzo zadowolona

Anka

Ciężka praca za marne grosze.Praca akordowa, czyli jeśli nie wyrobisz wysokiej normy to nie dostaniesz nawet minimalnej krajowej za miesiąc pracy. Gdy są zamówienia pracujesz po kilkanascie godzin dziennie i obowiązkowe soboty. Jeśli zamówień brak to wyślą cię na bezpłatny urlop na kilka miesięcy. W lato na zakładzie gorąco jak w piecu, w zimę szef oszczędza na ogrzewaniu i jest zimno jak w psiarni. Odradzam pracować tam.

Zostaw opinię o Indrax sp.z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indrax sp.z o.o.