Audi WV Bełtowski

Kraków

Opinie o Audi WV Bełtowski

Doradzacz

Firma ta miała kiedyś naprawdę mocną kadrę...ten kto tam pracował doskonale o tym wie...ale nadszedł czas kiedy do głosu doszły osoby które chyba omamiły właściciela ...a same chciały swój stołek chronić i kadra się uszczupliła...Nadchodzi czas kiedy ten stołek te osoby będą mogły sobie wsadzić w d...mamy ostatnie odliczanie ponieważ czas autoryzacji dobiega końca....Teraz osoby które ryły i kopały pod wartościowymi pracownikami i osoby którym wydaje się że mają pojęcie o Audi i vw mogą pokazać na co je stać ...trochę żal patrzeć ale z drugiej strony to już nie moja sprawa!wszystkim potencjalnym pracownikom Pana Wojciecha zycze szczęścia i słuchania głosu rozsądku ....

Aneta

@Pracownik mógłbyś powiedzieć dlaczego nie polecasz tej firmy jako pracodawcy? Taka informacja może być bardzo ważna, gdyż to co Tobie w pracy nie odpowiada, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. @Stażysta podobne pytanie do Ciebie. Co konkretnie sprawia, że tak negatywnie oceniasz Audi WV Bełtowski jako pracodawcę?

Stażysta

Mówi się w branży motoryzacyjnej, że w Krakowie jest wielka trójca: "Bełtowski", "Nowak: i "Śiwek" należących do najgorszych pracodawców w tej branży. I podobno chce do nich dołączyć Marimex. Kto może niech lepiej nie zatrudnia się w tych firmach a na pewno będzie zdrowszy i dłużej żyć. Miłej pracy u lepszych pracodawców.

Konrad
@Stażysta 19.04.2017 21:07

Dobra rada dla słabeuszy bez ambicji.

Pracowałem w audi vw Bełtowski i wiem jak jest i nikomu nie polecam w tej firmie pracować ...

Aneta

Pracujesz w Audi WV Bełtowski? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia i oferowanych przez pracodawcę benefitów.

PRACOWNIK

Panie Wojtku zaczyni szanować pracowników bo ta szybko odchodzą powodzenia od byłego pracownika

Ufo

Święte słowa przyjacielu

Doradzacz

Praca u Pana Bełtowskiego to swojego rodzaju przygoda. Pracuje tam długo wiec wiem co mówie....pieniadze na ta chwile sa wyplacane zawsze na czas...atmosfera wsrod starych pracownikow naprawde ok. Szef nie jest zbyt wylewny ale kochac sie nie musimy. Nalezy sobie wyrobic odpowiednia relacje i jest ok. Zasuwać trzeba i tyle:-) a pieniazek bedzie na koncie:-) odpowiedni. Ps: w zimie zimno a w lecie gorąco jak to w naturze.

alone

Ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na mechanika? Chętnie bym się załapał, bo wiedzą jak zadbać dobre zarobki, skoro się miały pojawić niedawno jakieś premie do nich. Wypłata jest dość istotna, co jest dobrym znakiem. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Samochodzik

Ja jestem zadowolony z zarobków i atmosfery. Nie wiem skąd te plotki o zamknięciu firmy, gdyż wszystko bardzo dobrze działa i pracy jest bardzo dużo, a dobra wypłata zawsze terminowo wypłacana w legalny sposób.

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zarobki najniższa krajowa

VOLKSWAGEN

Zapraszam na stronę UOKIK Firma Bełtowski już nie istnieje. Została kupiona przez Porsche Inter Auto

Volkswagen

nie wiem dlaczego taki termin..trzeba zapytać w Centrali. A dlaczego? wystarczy tam wejść i porównać do innych salonów. To miejsce wygląda jak z lat dziewięćdziesiątych, nie spełnia żadnych standardów

rs32

masakra ludzie,nie podejmujcie pracy w tej firmie,to jest jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam naprawde.

Amigo

Aktualnie od maja 2014 wiszą na ich stronie 3 oferty pracy. Zastanawiam się tylko czy nie są w stanie nikogo znaleźć na dane stanowiska czy po prostu osoba pracująca i zajmująca się stroną nie zdjęła tych ogłoszeń z internetu? Powiedzcie czy warto do nich aplikować, przechodzić proces rekrutacyjny.. Jakie średnie zarobki u nich panują?

opc

pracowalem tam kiedys,porazka,dobrze zrobilem ze sie zwolnilem,ci co to czytaja i nadal sa tam zatrudnieni lub tez chca sie tam zatrudnic to nie polecam,masakra!!

huj
@opc 29.04.2014 01:04

Jako nieudacznik dobrze zrobiłeś

@helmut

Dlaczego kolego tak sądzisz? Przecież naprawiasz to na co masz zlecenia. No chyba, że to jest jakaś reklama.

Hildzia

A w jaki sposób można się zatrudnić? Czy ciężko się dostać u niego? Czy zarobki plasuja się w granicach 100zł czy 1500-2000zł czy powyzej 2000zł? Tak orientacyjnie?

Praca tam to zdobycie duzego doswiadczenia jesli komus chce sie pracowac.

mistrz

Ja mile wspominam prace u Pana [usunięte przez moderatora] zdobylem tam wspaniale doswiadczenie nietylko branzowe ale i zyciowe .Ja nieprzejmuje sie kaprysami kogos tam tylko robie swoje.Sa tam wspaniali mechanicy szefa tez zawsze lubilem było okej.Zrezygnowalem ze wzgledu na sytuacje rodzinna i odleglosc do pracy,ale teraz chetnie bym tam wrocil i mysle o tym powaznie tymczasem zycze wszystkim milego okresu przed swietami i milych samych swiat pozdrawiam kolegów z warsztatu i naszego szefa hejka

Niestety prawda...(usunięte przez administratora) A o zarobkach lepiej nie wspominać... wystarczy rzucic okiem na samochody pracowników na placu za firma- taka placa. Wszystko co jest wyżej napisali przedmowcy jest niestety prawdą...

bez

Podpisuję się pod tym, popieram. Jeśli ktoś nie chce wierzyć, niech nie wierzy. Sam się przekona i to szybciej niż przypuszcza.

daniela

Nie polecam. ( usunięte przez administratora ) dramat. szkoda gadać, cieszę się, że już tam nie pracuję.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Audi WV Bełtowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi WV Bełtowski