Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TRAST Włodzimierz Staniuk

Kobylnica

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TRAST Włodzimierz Staniuk

koniu34

właściciel firmy zatrudnia pracowników tylko po to żeby przyszli do niego do pracy ZA DARMO czyli nie płaci, warunki pracy są poniżej krytyki, wysyła ludzi do pracy na halę gdzie nie ma jakichkolwiek warunków do pracy min nie ma gdzie się umyć, nie ma gdzie się przebrać,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TRAST Włodzimierz Staniuk - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne TRAST Włodzimierz Staniuk