Avocado Agency

Poznań

Opinie o Avocado Agency

nefron

anonim - 2011-08-26 00:55:04 Słyszałam bardzo pozytywne opinie o Avocado, znam też osobą która tam pracuje, sama bym chciała.. Ale chyba ciężko się dostać:(Zdecydowanie odradzam. To nieprofesjonalna i cwaniacka pseudoagencja. Nikomu nie życzę takich propozycji, jakie są w stanie ci zaproponować. To skandal. Sami nie wykonują pracy, próbują zlecić ją przypadkowym studentom.

Zostaw opinię o Avocado Agency - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avocado Agency