Pogórze

Opinie o Niepubliczna Placówka Dydaktyczna S.C. Teresa Kowalska Roman Kowalski Piotr Kowalski

Popieram w 100% to co już ktoś napisał....Pani [usunięte przez moderatora] może pora się już zmienić na lepsze....lepiej byc dobrym człowiekiem...

Mialem stycznosc z pseudo nijaka teresa kowalska ktora gra pierwsze skrzypce w tej firmie nie dajac do glosu dojsc swojemu mezowi romanowi ktory jest tylko od roboty fizycznej... Strasznie traktuje ludzi, jest chamska i ordynarna, zapomina co mowila i obiecywala 2-3 msc temu... Ludzi traktuje jak smieci, zwyklych pionkow, kultury jej brakuje w kazdym calu, krotko piszac jest nawiedzona i omijac ja szerokim lukiem...

Zostaw opinię o Niepubliczna Placówka Dydaktyczna S.C. Teresa Kowalska Roman Kowalski Piotr Kowalski - Pogórze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczna Placówka Dydaktyczna S.C. Teresa Kowalska Roman Kowalski Piotr Kowalski