Babex2 Toyr-poznań

Poznań

Opinie o Babex2 Toyr-poznań

Fakt co do wynagrodzenia i warunków to porażka. Zarobki są zbyt małe za odpowiedzialność jaką mamy nad dziećmi praktycznie 24 h za 30 zł z kawałkiem.Jeżeli chodzi o warunki to w jednym pokoju śpi cała kadra czyli około 7 wychowawców to już niedorzeczne :/ No i łazienka wspólna z dziećmi.To akurat powinno sie zmienić... No i brak swobody dla wychowawcy tzn o wszystko trzeba sie prosić np o to żeby wyjść z dziećmi do sklepu,wszystko narzucane z góry.Ja osobiście już tam nie pojadę :) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Babex2 Toyr-poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babex2 Toyr-poznań