E-Graphics

Opinie o E-Graphics

Ewelina

Zastanawiam się jaki jest powód , że tak dawno nikt nie pisał? Jest tak dobrze???

ax

@sławek o maatko kiedy ta oferta byla juz jakos dawno temu na prawde :D i chyba nic nowego sie nie pojawilpo

remko

strasznie spodobała mi się strona internetowa E-graphics, która rzecz jasna musi być dobra aby przyciągać potencjalnych klientów. Rzeczywiście ciężko oderwać od niej momentami wzrok co jak najbardziej świadczy tylko o tym , że pracownicy, graficy z e-graphics znają się świetnie na swojej codziennej pracy

Kimbus

Zastanawiam się tylko jak najłatwiej się do nich dostać. Nie znalazłem na ich temat żadnej strony internetowej nie mówiąc już o zbyt szczegółowych informacjach. Odnoszę wrażenie, że wiele osób chętnych do pracy może jej nie dostać przez brak odpowiednich kontaktów. A wy jakie macie zdanie na ten temat i jak byście mogli mi pomóc?

heniek

Ludzie najzwyczajniej gdzie by nie pracowali to zawsze beda na coś narzekac, przynajmniej ja mam takie wrazenie, że aby dogodzić człowiekowi to naprawde trzeba płacic duzo i za nic, jestesmy leniwym narodem. Niemniej jednak zapytam, czy warto myslec o podjęciu pracy w E-Graphics? Firma posiada jakis fajny socjal?

pracownica client service

Firma jest fajna, klient międzynarodowy, możliwość pracy tylko w języku angielskim, fajne szefowe (supervisorki), przyjaźni PMowie, chociaż sporo osób narzeka dla samego narzekania. Ogółem polecam, jest tak dużo pracy, ale też człowiek się dużo uczy.

mts

Jak jest teraz w E-Graphics? Jak jest z atmosferą? Dobrze płacą?

bear

To niestety jest tam normą. Możesz przejść rekrutację i nie dostać pracy i na odwrót.

zawiedziony

Niestety nie polecam tej firmy. Zwlekali z odpowiedzią, przedłużali w nieskończoność aż w końcu napisali, że w trakcie rekrutacji zmienili profil pracownika i nie spełniam wymagań. Jeżeli tak traktują osoby rekrutujące się do pracy to aż boję się pomyśleć jak traktują pracowników.

Kiki

hehe, to brzmi jakby szef sam pisał :)

Gzyms

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Świetni współpracownicy. Warunki do pracy bardzo dobre. Projekty zróżnicowane. Minusy są jak wszędzie, jak ktoś szuka to zawsze znajdzie.

aka

nie dobrze sie tam dzieje. to jest fakt

Prowadnica

spora rotacja wcale nie przyczynia sie do zmiany podejscia do pracownika. nie ucza sie na bledach. definica einsteina o szalenstwie ma zastosowanie

Zostaw opinię o E-Graphics - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Graphics